Angielski Online

Reklama Google

Historica - Produkty do renowacji i konserwacji

Historica - Produkty do renowacji i konserwacji Firma Farby Kabe jest przedsiębiorstwem produkcyjnym. Produkujemy artykuły chemii budowlanej jak np: tynki, farby, systemy ociepleń, systemy do renowacji oraz pozostałe wyroby wykorzystywane w budownictwie. Produkty chemii budowlanej przeznaczone do renowacji zabytków znajdziecie Państwo na witrynie historica. com. pl. Działamy na rynku od bardzo dawna. W czasie długoletniej aktywności w Polsce scementowaliśmy pozycję jako znaczącego dystrybutora chemii budowlanej.

Firma oferuje masy tynkarskie, farby, systemy ociepleń do napraw i renowacji oraz inne produkty chemii budowlanej. Farby Kabe jako pierwsza firma na świecie przygotowała w 1995 roku nowoczesną technologię produktów polikrzemianowych do elewacji budynków. To pozwoliło, że firma stała się pionierem w branży technologii produktów mineralnych.

Naszym zadaniem jest dostarczenie innowacyjnych produktów dekoracyjno-ochronnych. Oferujemy obszerny wachlarz produktów kierowanych do profesjonalistów, wykonawców, konserwatorów zabytków również osób prywatnych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Szczegóły strony historica.com.pl:

Podlinkuj stronę historica.com.pl:

Historica - Produkty do renowacji i konserwacji

Odwiedziny robotów: