Angielski Online

Reklama Google

Strony związane z hasłem 'fotografia produktowa':

 • Fotografia Reklamowa - Andrzej Jarek Studio »

  Fotografia reklamowa. Zdjęcia produktowe. Andrzej Jarek Studio - Profesjonalny fotograf Katowice. Andrzej Jarek Studio to doświadczenie i nietypowe oko na fotografię. Specjalizujemy się w zdjęciach reklamowych i fotografii produktowej typu "still life" - realizujemy produktowe sesje fotograficzne z przeznaczeniem do promocji oraz kampanii reklamowej firm. Oferujemy także profesjonalne usługi fotograficzne podczas eventów, gal, wesel, ślubów. Pracujemy na nowoczesnych sprzęcie Nikon oraz oświetleniu Elinchrom. Naszą Misją jest dostarczanie najlepszej usługi, najbardziej twórczej i oryginalnej. Ponadto słuchanie potrzeb klienta, praca z klientem gdzie celem jest oryginalny produkt oraz rzetelna fotografia który pomyślnie wpłynie na rozwój firmy naszego klienta a nam samych zagwarantuje jego szczęście.

  Data dodania: 28 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Orbin Studio - Fotografia Produktowa i Reklamowa Lublin »

  Studio Orbin - Specjalizujemy się w szeroko pojętej fotografii produktowej - wykonujemy packshoty, fotografie lookbook-owe, zdjęcia kulinarne, oraz kreatywne fotografie reklamowe produktów. Wykonujemy zarówno packshoty - rzeczywiste odwzorowanie przedmiotu na białym tle, ale również zupełnie abstrakcyjne obrazy do reklam, fotografie obrotowe i zdjęcia w aranżacjach.
  Fotografia kulinarna, nie jest typową fotografią produktową i niesie ze sobą wiele dodatkowych wyzwań. W naszym studio dość często fotografujemy żywność, zarówno gotowe dania jak i poszczególne składniki - warzywa, owoce i przyprawy. Często goszczą u nas również wszelkiego rodzaju alkohole czy to w postaci drinków, czy pełne butelki i puszki. Jeśli przygotowujesz nowe menu, albo potrzebujesz fotografii na stronę swojej restauracji, skontaktuj się z nami. Zapraszamy na nasza stronę i kontaktu. Opowiedz nam czego potrzebujesz a my przygotujemy dla Ciebie ofertę.

  Data dodania: 22 03 2019 · szczegóły wpisu »