Angielski Online

Reklama Google

Tablice fluorescencyjne i banery Led

Tablice fluorescencyjne i banery Led W barach i restauracjach coraz częściej można się spotkać z ledową wersją tablicy z menu. Jest to tzw. tablica fluorescencyjna używana zamiast tradycyjnej kredowej czy zwykłej tablicy na markery. To nowoczesne rozwiązanie, które zapewnia ciekawy wygląd i doskonałą widoczność nawet z dużej odległości. Używa się jej dokładnie tak jak zwykłej tablicy – z tą różnicą, że stosuje się do niej specjalne markery fluorescencyjne. Po użyciu wszystko łatwo się ściera na sucho – bez użycia wody czy środków czyszczących. Tablica ta jest wyposażona w technologię LED dzięki czemu, wszystko co na niej zostało zapisane, z pewnością, nie zostanie niezauważone. Przykładowo informacja o nadchodzącej imprezie w klubie czy promocji na drinki.

Tablica fluorescencyjna LED to interesujący gadżet, który doda odrobinę nowoczesności każdej knajpce czy restauracji. Co więcej - nadaje się nie tylko do barów czy lokali gastronomicznych, ale też do sklepów czy marketów. Można na niej wypisać bieżące promocje przyciągając w ten sposób klientów do swojego sklepu. Taka tablica posiada kilkanaście trybów pracy i kolorów świecenia. Połączenie różnych kolorów podświetlenia i wybranych markerów daje ponadto ciekawe efekty. Każdy użytkownik może ją dostosować do swoich potrzeb w zależności od oczekiwanego efektu – subtelnie podświetlić używając tylko jednorodnego podświetlenia albo też użyć wielu kolorów i efektów.

Taka tablica – dzięki technologii LED jest również niezwykle oszczędna. Pobiera bardzo mało energii dzięki czemu użytkownik może korzystać z niej bez wyrzutów sumienia.

Firma ENSTAL Siemianowice Śląskie zajmuje się dystrybucją takich tablic jak i innych artykułów reklamowych dla firm. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie:

http://nowoczesnareklama. enstal. pl/

Szczegóły strony nowoczesnareklama.enstal.pl:

Podlinkuj stronę nowoczesnareklama.enstal.pl:

Tablice fluorescencyjne i banery Led

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 16 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 219