Angielski Online

Reklama Google

Strony związane z hasłem 'Adwokat':

 • Kancelaria Adwokacka Łódź »

  Jerzy Trzeciak, to doświadczony adwokat, który doskonale zna się na swojej branży. 30-letnie doświadczenie sprawia, że prowadził wiele spraw, a klienci zawsze byli zadowoleni z jego usług. Wykształcony, pełen szacunku do ludzi, z ogromną wiedzą. Taki adwokat to pewność, że Wasza sprawa jest w dobrych rękach. Więc jeśli poszukujecie kogoś kto jest specjalistą w sprawach o odszkodowanie, dotyczących współwłasności, odszkodowania wskutek wypadków przy pracy i chorób zawodowych, ubezpieczeniowych, ustalanie i regulowanie stanu prawnego nieruchomości i poprowadzi sprawnie sprawy o zasiedzenie i zniesienie współwłasności nieruchomości, związane z mieszkaniami spółdzielczymi, doradztwo prawne dla spółdzielni mieszkaniowych oraz wspólnot mieszkaniowych, sprawy o eksmisję z lokali, to trafiliście idealnie! Zapraszamy do kontaktu!

  Data dodania: 11 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat »

  Adwokat, który sprawdzi się w każdej sytuacji. Jestem adwokatem, który respektuje czas i oszczędności swoich Klientów. Specjalizuję się w prawie rodzinnym, w szczególności w rozwodach. Troszczę się o subtelność, błyskawiczność w rozwiązywaniu konfliktów i wygodę moich Klientów. Zapewniam fachowe doradztwo prawne, zastępstwo procesowe, jak i mediacje między osobami prywatnymi, jak i przedsiębiorstwami.
  Jestem prawnikiem z wieloletnim doświadczeniem w zastępowaniu Klientów w sądach powszechnych. Specjalizuję się w realizacji spraw rozwodowych. Na codzień mam do czynienia z wieloma przeszkodami, z jakimi wiąże się ta dość niekomfortowa okoliczność życiowa. Przy każdym zleceniu staram się pojednać rozwodzących się małżonków, zabiegając o ich wspólne dzieci, jak i majątek. Jeśli zależy Ci na dobrym adwokacie rozwodowym, zapewniam Cię, wybór mojej kancelarii to najlepsza decyzja z możliwych.
  W otwartej kilka lat temu kancelarii adwokackiej skumulowałem najskuteczniejszych fachowców w sferze prawa pracy, rodzinnego, a także karnego. Prowadzimy sprawy kilku Klientów miesięcznie. W większości prowadzone przez nas sprawy kończą się zgodnie z planami naszych Klientów. Jesteśmy zatem kompleksową i fachową kancelarią adwokacką radzącą sobie z największymi zadaniami. Dołącz do grupy wielu zadowolonych Kontrahentów. Skorzystaj z doradztwa prawnego lub wynajmij nas w roli swoich zastępców procesowych. Nie zawiedziesz się na naszych umiejętnościach i naszych nowoczesnych metodach pracy.

  Data dodania: 03 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat - Katowice - Patryk Riedel »

  Podjęcie decyzji o rozwodzie to bardzo trudny i dramatyczny moment w życiu każdego człowieka, będącego w związku małżeńskim. Niesie zarówno skutki dla samych małżonków jak i dla wspólnych małoletnich dzieci stron. Jeżeli już zdecydujemy się na rozwód należy ustalić w jakim trybie to nastąpi, czy chcemy rozwodu bez orzekania o winie, czyli za porozumieniem stron; bądź czy wnosimy o rozwód z winy drugiego małżonka. Kancelaria Adwokacka Patryka Riedel'a specjalizuje się głównie w prowadzeniu spraw rozwodowych. Zajmuje się wszechstronnym rozwiązywaniem spraw związanych z szeroko pojętym prawem rodzinnym oraz karnym. Zakres działania kancelarii to głównie Jastrzębie-Zdrój, Wodzisław Śląski, Katowice oraz okolice. Kancelaria Adwokacka mieści się przy ul. Podhalańskiej 31 w Jastrzębiu-Zdroju, naprzeciwko Galerii Podhalańskiej - Marketu Carrefour, w tym samym budynku znajdują się materiały budowlane i hurtownia elektryczna.

  Data dodania: 11 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Łódź »

  Masz problem z odszkodowaniem za błąd lekarski? Chcesz się rozwieść? A może potrzebujesz kogoś, kto ustali Twoje alimenty? Adwokat Anna Janicka będzie reprezentować Cię przed urzędami, prokuratorami, sądami i pozostałymi organami państwowymi. Na swej stronie posiada także możliwość udzielenia e-porady. W ten sposób będziecie mogli sprawdzić czy Was problem należy skonsultować na żywo, czy też można go załatwić bez pomocy osób trzecich. Zapraszamy serdecznie do kontaktu.Wieloletnie doświadczenie, indywidualne podejście do każdej sprawy i wysoka kultura osobista sprawia, że Wasza sprawa znajdzie się w odpowiednich rękach. Rękach Anny Janickiej. to specjalistka od rozwodów i odszkodowań, zapewni Państwu wsparcie w najtrudniejszych aspektach prawnych. Jej kancelaria mieści się w centrum Łodzi, na najbardziej prestiżowej ulicy miasta. Jej usługi gwarantują otrzymanie konkretnych i pomocnych porad. Do tego możecie być pewni, że zostaniecie potraktowani z szacunkiem i Wasz problem nie będzie analizowany powierzchownie. Anna Janicka do każdej sprawy podchodzi indywidualnie i stara się ze wszystkich sił, by rozwiązać dany problem.

  Data dodania: 15 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Szczecin »

  Kancelaria adwokacka Ernest Karkosza oferuje szeroko pojętą pomoc związaną z prawem. Może to być na przykład: prawo karne, prawo cywilne, odszkodowania, pomoc frankowiczom, roszczenia z umów polisolokat, ochrona dóbr osobistych, prawo rodzinne i rozwody, prawo spadkowe oraz obsługa prawna. Usługi, jakie oferuje adwokat kierowane są zarówno do Klientów indywidualnych oraz do przedsiębiorców. Adwokat Karkosza udzieli w pełni profesjonalnego wsparcia w wielu aspektach z natury prawa. Do każdej sprawy podchodzi indywidualnie i zawsze dba o jak najlepsze reprezentowane Klienta. Kancelaria poleca wizytę na swojej stronie internetowej i w razie potrzeby prosi o kontakt mailowy lub telefoniczny. Z pewnością uda się rozwiązać Państwa sprawę pomyślnie.

  Data dodania: 24 10 2019 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Warszawa Mokotów »

  Niezależnie od tego czy oskarżony w sprawie człowiek jest winny, czy też nie, każdy zasługuje na odpowiednie traktowanie. Szacunek i należyte podejście do ludzi to bardzo ważna cecha, którą musi posiadać dobry adwokat warszawa mokotów. To prawda, że czasem gardzimy niektórymi ludzkimi uczynkami, nie wyobrażamy sobie jak prawnicy mogą bronić zbrodniarzy, ale taka jest ich praca i muszą się z niej wywiązywać. Dobry prawnik musi umieć oddzielać życie prywatne od zawodowego. Jego osobiste spostrzeżenia i zdania na poszczególne tematy nie mogą mieć wpływu na profesjonalne wykonywanie usług dla swoich klientów. Nie jest to z pewnością łatwe, a początki bywają szczególnie trudne, dlatego nie każdy nadaje się do wykonywania tego zawodu. O tym, jaki powinien być prawdziwy i profesjonalny adwokat dowiecie się z tej strony, na którą zapraszamy.

  Data dodania: 08 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Wezwanie do zapłaty - Online-Kancelaria.pl »

  Strona poświęcona wezwaniu do zapłaty. Na naszej stronie znajdziesz skuteczne wzór wezwania do zapłaty faktury. Wzór dostępny jest do ściągnięcia w pliku: pdf, docx, rtf, doc. Dodatkowo jako jedyni za pośrednictwem naszego serwisu dajemy możliwość, bezpłatnego wygenerowania wezwania do zapłaty faktury VAT.

  Jak napisać skuteczne wezwanie do zapłaty. Cała strona poświęcona tematyce wezwania do zapłaty faktury. W serwisie pobierzesz za nieodpłatnie wzory wezwań do zapłaty. Dowiesz się jak dochodzić swojej należności przed sądem. Zrealizujesz prawidłowo i profesjonalnie przedsądowo wezwanie do zapłaty. Wezwanie do zapłaty to najprostsza forma skutecznego dochodzenia należności. Odzyskaj swoje pieniądze. Na stronie znajdziesz także ciekawe wpisy. Dowiesz się jak: napisać wezwanie do zapłaty, poprawnie nadać wezwanie do zapłat faktury, skapitalizować odsetki. Poznasz najczęstsze błędy popełniane przez wierzycieli, ale przede wszystkim znajdziesz skuteczne i merytoryczne wzory pism, przydatne do odzyskania wierzytelności. Udostępniamy wzory wezwania do zapłaty faktury VAT.

  Jesteśmy Kancelarią Adwokacką z Wrocławia. Podejmujemy się reprezentacji na terenie całego kraju. Od naszej Kancelarii uzyskają Państwo pomoc w sprawie: niezapłaconego czynszu, niewypłaconego wynagrodzenia, niezapłaconej faktury, nierzetelnie wykonanej usługi, odprawy, różnego typu odszkodowań, ubezpieczeń, niezrealizowanej umowy, bezumownego korzystania z nieruchomości, nierozliczonego zachowku, braku płatności z weksla. Świadczymy usługi najwyższej jakości. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na szybkie i sprawne odzyskanie należności. Nasi eksperci pomagają i zapewniają skuteczną pomoc i sprawną obsługę.

  Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Naszym drugim atutem jest niska cena świadczonych usług. Jest ona efektem tego, że doskonale znamy się na tym czym się zajmujemy.

  Skontaktuj się z nami.

  Data dodania: 23 06 2019 · szczegóły wpisu »
 • Online Kancelaria - Kancelaria Adwokacka Adwokat Jarosław Pęciak »

  Zajmujemy się odzyskiwaniem i pozyskiwaniem należności. Doradzamy jak chronić firmę, przed nierzetelnymi kontrahentami. Gwarantujemy prawne bezpieczeństwo. Porady online. Kancelaria Adwokacka Adwokat Jarosław Pęciak z Wrocławia. Jesteśmy Kancelarią Adwokacką z Wrocławia. Reprezentujemy klientów na terenie całego kraju. Od naszej Kancelarii uzyskają Państwo pomoc w sprawie: ubezpieczeń, niezapłaconej faktury, odprawy, nierozliczonego zachowku, niezapłaconego czynszu, niewypłaconego wynagrodzenia, nierzetelnie wykonanej usługi, niezrealizowanej umowy, różnego typu odszkodowań, bezumownego korzystania z nieruchomości, braku płatności z weksla. Świadczymy usługi najwyższej jakości. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na szybkie i sprawne odzyskanie należności. Dochodzimy należności szybko i sprawne.

  Usługi prawnicze oferowane przez naszą Kancelarię Adwokacką z pewnością okażą się pomocne i sprawią, że sprawa zostanie zrealizowana w najkrótszym terminie. Gwarantujemy profesjonalne usługi oraz indywidualne podejście do każdej sprawy.

  Poradź się specjalistów.

  Data dodania: 23 06 2019 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Lublin sprawy ZUS KRUS »

  Adwokat Marcin Gałązka serdecznie zaprasza Państwa do kancelarii w Lublinie, gdzie mogą Państwo liczyć na profesjonalną poradę. Zapraszam firmy oraz dodatkowo instytucje, jak i klientów indywidualnych, którzy niezbędnie potrzebują fachowego doradztwa prawnego. Możecie liczyć na to, że wszystkie osoby traktuję w sposób indywidualny i angażuję się w powierzone mi sprawy. Na stronie http://kancelaria-galazka. pl możecie zaznajomić się z moją sylwetką. Na co dzień zajmuje się zagadnieniami związanymi z: prawem wekslowym, rodzinnym, cywilnym i spadkowym. Z ogromną przyjemnością pomogę Państwu odzyskać pieniądze, które należą Wam się z tytuły odszkodowania. Nie ma dla mnie żadnych tajemnic prawo budowlane albo też prawo sportowe. Prawo gospodarcze a oprócz tego prawo spółek handlowych - bardzo dobrze znam się na tym, a więc serdecznie zapraszam do mojej kancelarii wszystkich potrzebujących pomocy

  Data dodania: 12 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • Odwołanie od decyzji ubezpieczyciela - Online-Kancelaria.pl »

  Strona poświęcona odwołaniu od decyzji ubezpieczyciela. Pobierzesz tu nieodpłatny wzór odwołania od decyzji zakładu ubezpieczeń. Wzory można ściągnąć w pliku: docx, rtf, pdf, doc. Dodatkowo jako jedyni na naszej stronie dajemy możliwość, nieodpłatnego wygenerowania odwołania od decyzji.

  W serwisie znajdziesz również przydatne wpisy o tym jak dochodzić: odszkodowania, renty, zadośćuczynienia. Dowiesz się jak: zgłosić szkodę, prowadzić postępowanie likwidacyjne, negocjować. Znajdziesz najpowszechniejsze argumenty odmowne towarzystw ubezpieczeń, ale przede wszystkim znajdziesz skuteczne i rzeczowe wzory pism, przydatne do uzyskania najwyższego odszkodowania. Prezentujemy wzory odwołań od decyzji największych zakładów ubezpieczeniowych takich jak: Warta, PZU, Generali, Link4, Interrisk, Uniqa, Proama, Ergo Hestia. Napisz skuteczne odwołanie od decyzji ubezpieczyciela.

  Jesteśmy Kancelarią Adwokacką z Wrocławia. Reprezentujemy klientów na terenie całego kraju. Przykładowe świadczenia jakie realizujemy to: odszkodowanie na wypadek śmierci lub za uszczerbek na zdrowiu, a także wszelkiego rodzaju zadośćuczynienia i renty odszkodowawcze, wypadek w pracy, odszkodowanie za wypadek komunikacyjny. Z naszej oferty mogą skorzystać: kierowcy samochodów, pasażerowie, motocykliści, rowerzyści, piesi. Bogate doświadczenie pozwoliło oprzeć się na skutecznym modelu uzyskiwania wysokiego odszkodowania za wypadek drogowy czy wypadek przy pracy. Dochodzimy wysokich odszkodowań i zadośćuczynienia. Zapewniamy pomoc i obsługę prawną zarówno na etapie negocjacji z ubezpieczycielem jak i w postępowaniu przed sądem. Usługi prawnicze oferowane przez naszą Kancelarię Adwokacką z pewnością okażą się pomocne i sprawią, że sprawa zostanie zrealizowana w najkrótszym terminie. Nie pobieramy opłat wstępnych, nasze prowizje należą do najniższych na rynku i są pobierane po uzyskaniu odszkodowania.

  Data dodania: 23 06 2019 · szczegóły wpisu »
 • 301 Moved Permanently »

  Kancelaria Adwokacka Adwokata Macieja Płachety specjalizuje się w obsłudze prawnej osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych. Świadczymy usługi prawnicze obejmujące porady prawne, sporządzanie opinii i umów, regulaminów, pism procesowych, wszelkich pism urzędowych i reprezentujemy Klientów w postępowaniach przed sądami, organami administracji publicznej oraz organami ścigania. Naszym celem jest zapewnienie Klientom skutecznej i rzetelnej pomocy prawnej. Zespół Kancelarii składa się z prawników dla których codzienna praca na rzecz naszych Klientów połączona jest z pasją do wykonywanego zawodu, co pozwala nam na wsparcie Klientów w sposób kompleksowy. W naszej pracy kierujemy się zasadami uczciwości, rzetelności, tajemnicy zawodowej oraz etyki adwokackiej.

  Data dodania: 11 05 2021 · szczegóły wpisu »
 • Adwokaci na Cyprze »

  Jesteśmy jedyną kancelarią prawną zarejestrowaną na Cyprze Północnym, która obsługuje klientów w języku polskim. Pomagamy w zakupie nieruchomości, a także w zakładaniu firm w państwach lub miastach o bardzo niskim opodatkowaniu, takich jak np. Girne czy Famagusta. Jednak nie jest to nasza specjalność. Specjalizujemy się głównie w kwestiach imigracyjnych, rezydencyjnych, obywatelskich, a także zajmujemy się prawem w zakresie nieruchomości, transakcji handlowych, obsługi bankowości, finansów i inwestycji. Oferujemy także usługę optymalizacji podatkowej. Jeżeli Twoje podatki są zbyt wysokie, to z naszą pomocą, zgodnie z prawem, znacznie je obniżymy lub nawet nie będziesz musiał płacić podatków. Pomożemy Ci również w uzyskaniu drugiego obywatelstwa, wraz z paszportem, co umożliwi bezpodatkowe prowadzenie działalności i zapewni pełne bezpieczeństwo przed organami państwa.

  Data dodania: 29 10 2021 · szczegóły wpisu »
 • sprawydlaadwokata.pl »


  Kancelaria adwokacka kielce jest w stanie zagwarantować nam pomoc prawną z zakresu prawa cywilnego, karnego, a zarówno rodzinnego. Jeżeli chodzi o rozpad małżeństwa, przeważnie przeprowadzane są mediacje w asyście adwokata, aby dojść do porozumienia polubownie. Odnajdź dobrego prawnika, umów się na wizytę i sprawdź, jak jest Ci w stanie pomóc. Kiedy takie rozwiązanie nie wchodzi w grę, możemy liczyć na reprezentowanie w sądzie przed sprawą rozwodową z orzeczeniem o winie lub też bez. Musimy wiedzieć, że kiedy zdarzy nam się przykra sytuacja natury prawnej, należałoby udać się do prawnika. Każdy z nas może mieć problemy prawne. Nieraz nawet człowiek nie zdaje sobie sprawy, iż popełnił wykroczenie, czy złamał prawo. Może zaproponuje rozwiązanie, jakiego nie braliście pod spostrzeżenie. Adwokat kielce rozwody udziela konkretnych rad, co robić w danej sytuacji, jak i zaproponowane zostaną nam rozwiązania. Specjaliści bardzo dobrze wiedzą, jak postępować w przeróżnych sytuacjach i jakie należy zrobić kroki, aby uniknąć odpowiedzialności karnej.

  Data dodania: 08 07 2021 · szczegóły wpisu »