Angielski Online

Reklama Google

Strony z PageRank 0:

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »
 • Usługi DareXplant, Koparko ładowarki Szczecin »

  Firma DareXplant
  wykonuje usługi w charakterze wynajmu maszyn, wraz z wykwalifikowanym operatorem:
  Koparki, Koparko-Ładowarki, Ładowarki kołowe,
  Roboty ziemne, rozbiórki, odśnieżanie...
  Usługi Transportowe
  Wywrotki 28 T, Wywrotki 15 T 6x6 8x8
  Przesiewacz,
  Naczepy niskopodwoziowe.
  Działamy w woj. zachodniopomorskim i nie tylko.
  Staramy się wykonywać usługi na wysokim poziomie dzięki temu mamy stałych klientów oraz grono nowych, którzy są zadowoleni i z pewnością do nas wracają, by korzystać z naszych usług.
  DareXplant to firma, która działa na rynku od nie dawna, lecz personel, który jest w firmie zatrudniony, wykonuje swą prace fachowo i dokładnie
  dzięki temu dostarcza nam nowe kontrakty,
  a nasi zleceniodawcy z pewnością są zadowoleni a czy kol wiek wystawiają nam pozytywna opinie.

  Data dodania: 20 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • KnapikPartnerzy »

  Zakres usług
  Wywiad gospodarczy, czyli pozyskiwanie informacji dotyczących, między innymi:

  rodzaju i miejsca prowadzonej działalności gospodarczej, majątku firmy, jej obrotów, sytuacji finansowej,
  sprawdzania wiarygodności i wypłacalności partnera w interesach,
  wykonanie wywiadów na temat członków zarządu spółki, prezesów, właścicieli firm,
  ocena ryzyka związanego z podpisaniem umowy.
  Ustalenia majątkowe:

  źródła oraz wysokość dochodów,
  posiadany majątek ruchomy i nieruchomy.
  Weryfikacja kontrahentów, inwestorów, pracowników.

  Nieuczciwa konkurencja, w tym:

  ustalanie danych firm lub osób zajmujących się produkcją, dystrybucją oraz marketingiem kwestionowanych produktów oraz miejsc prowadzenia tego procederu.
  Ochrona znaków towarowych.

  Sprawdzanie wiarygodności informacji dotyczących szkód zgłaszanych zakładom ubezpieczeniowym.

  Wywiad środowiskowy, który może być ukierunkowany na zdobycie wiedzy dotyczącej, między innymi: stanu majątkowego, możliwości finansowych, kontaktów towarzyskich i zawodowych, wykształcenia oraz doświadczenia zawodowego, miejsce zamieszkania, pracy oraz innych kwestii w zależności od potrzeby Klienta.

  Poszukiwanie osób i mienia.
  Doradztwo personalne.


  Z przeprowadzanych czynności każdorazowo sporządzane jest pisemne sprawozdanie z wykonania usług detektywistycznych, które jest przekazywane Klientowi.

  Data dodania: 06 07 2018 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja Gdynia - medfizjo.pl »

  Podczas gdy u Państwa wystąpi uraz, uszkodzenia naszego ciała z powodu operacji, częstokroć powoli dochodzimy do siebie. Nie każdy natomiast wie, iż okres ten można skrócić za pomocą wsparcia rehabilitantów, którzy w pełni znają się na przywracaniu swych pacjentów do zdrowia. Fachowa rehabilitacja odbywa się w naszym gabinecie medfizjo. pl między innymi na prośbę w mieszkaniu u klienta. Osoby, które wykonywują u nas wszelkie działania zdrowotne to rehabilitanci z Sopotu i inni fachowcy, którym na sercu leży głównie dobro naszych konsumentów, a także powrót do właściwej dla siebie kondycji. Od momentu pierwszej wizyty chory znajduje się w centrum naszej uwagi na skutek czego posiadasz pełne przekonanie, iż pozyskane wsparcie oraz masaż zdrowotny doskonale umożliwi odzyskanie sprawności. Fizjoterapeuta z miasta Gdańsk to postać, która może działać cuda w ramach rehabilitowania swych pacjentów po rozlicznych urazach ortopedycznych, ale dodatkowo neurologicznych. W naszym gabinecie Medfizjo można zdobyć kompetentną radę, a także masaż, odpowiedni do danego schorzenia.

  Data dodania: 11 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Baza Najlepszych Gier Casualowych »

  Szukasz najlepszych gier logicznych? Chciałbyś zagrać w coś bardzo dobrego? Nie stracisz już więcej czasu na szukanie, gdyż już je właśnie znalazłeś. Grylogiczne. pl to najfajniejszy w sieci portal dotyczący gier wymagających maksymalnego wytężenia szarych komórek. Zawiera ponad 4 tysiące fantastycznych pozycji, począwszy od hidden object, sokoban, boulder dash poprzez połącz-trzy, przygodowe, a kończąc na puzzle i tangram. Oferuje multum gier stworzonych przez takich producentów jak: ERS Game Studio, Puzzlelab, Popcap, Big Fish Games, Interactive Dreams, 8 Floor Games i Rokapublish. Jak widzisz, strona nie zamyka się w obrębie jednego gatunku czy firmie. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ każda gra posiada w większym lub mniejszym stopniu elementy logiczne. Wejdź szybciutko na ten portal i korzystaj ze wszystkich znajdujących się tam atrakcji.

  Data dodania: 28 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Artscape »

  Jako agencja interaktywna operująca w branży nowych mediów zajmujemy się tworzeniem responsywnych serwisów internetowych jak również ich promocją w celu uzyskiwania lepszych miejsc w wynikach wyszukiwania znanych przeszukiwarek. Nasza oferta poparta jest wieloletnim i bogatym doświadczeniem, a także znaczną liczbą wykonanych serwisów internetowych w naszym portfolio. Każdy stworzony przez nas serwis www zaopatrzony jest w CMS (panel administracyjny), dzięki któremu masz możliwość samodzielnie edytować treść w przygotowanym serwisie www. Jako jeden z gratisów otrzymujesz domenę krajową i utrzymanie na serwerze na 1 rok. Pracujemy w formie zdalnej (i robimy to sprawnie), dlatego też nie jest ważne gdzie zlokalizowana jest twoja firma, każdą rzecz związaną z zaprojektowaniem strony www ustalisz nie ruszając się zza biurka.

  Data dodania: 12 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Telefony VoIP »

  Wirtualna centrala dla firm a także osób prywatnych. Znakomite rozwiązanie dla średnich i dużych korporacji jak i dla osób prywatnych. Telefonia internetowa pozwoli ograniczyć opłaty telefoniczne jak również umożliwi konferencje przez telefon w biurze. Skorzystaj z możliwości jakie przynosi wirtualna centrala, z racji systemu 3CX Phone System Twoje połączenia są najlepszej jakości. Actio przoduje w dziedzinie telefonii internetowej już od dziesięciu lat, nasze doświadczenie wpływa na jakość świadczonych przez nas usług. Certyfikowani inżynierowie wsparcia dla PBX a także 3CX Phone System, dbają o system bez przerwy, zaś pomoc techniczna wesprze w ustawianiu dowolnego urządzenia VoIP. Udzielamy także hostowanych rozwiązań, jak na przykład wirtualna centrala czy wirtualny fax w niskich cenach. Zapraszamy!

  Data dodania: 07 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Bateria wannowa »

  Grupa Armatura wiodący producent w branży armatury i ceramiki łazienkowej ma do zaoferowania swoim kontrahentom najdoskonalszej klasy baterie do pryszniców, wanny, umywalki i zlewu. Ogromne doświadczenie i uznanie naszej działalności nie tylko w kraju, ale i poza jego granicami sprawia, że z naszych produktów korzystają zarazem osoby prywatne jak i spore zakłady budowlane. Bateria wannowa zupełnie nie musi być bezkształtna i nudna, dzięki nowoczesnemu podejściu do projektowania elementów armatury przekazujemy swoim klientom ogromny wybór baterii, od zwykłych, poprzez design typu retro po nowoczesne i pomysłowe kształty. Grupa Armatura proponuje również baterie bezdotykowe, jakie wyśmienicie sprawdzają się w lokalach użytkowych czy w nowoczesnym budownictwie. Jeżeli potrzebujecie Państwo praktycznych i sprawdzonych baterii do swojego domu, to przedstawiona oferta niewątpliwie zaspokoi Państwa oczekiwania.

  Data dodania: 18 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa w Rudzie Śląskiej »

  Czym się zajmujemy? Jak z powyższego tytułu wynika - nauczaniem języków obcych, w tym głównie języka angielskiego. Nasza oferta skierowana jest to mieszkańców miasta Ruda Śląska oraz pobliskich miejscowości. Nasi kursanci chwalą sobie metodę nauki jaką reprezentuje szkoła English Best, a mianowicie metodę bezpośrednią. Wszystkie zajęcia językowe opierają się na metodzie Direct English będącej nowszym odpowiednikiem Callana. Dzięki dużemu naciskowi na mówienie, uczniowie wynoszą z lekcji naprawdę dużo. Już od pierwszej lekcji komunikują się z lektorem oraz między sobą oczywiście w obcym języku. Choć największą popularnością cieszą się kursy angielskiego, to i inne języki z każdym rokiem rosną na popularności. Niemiecki, rosyjski, włoski czy hiszpański - tych języków możecie uczyć się w Rudzie Śląskiej w sposób najbardziej intuicyjny a co za tym idzie - korzystny.

  Są jednak osoby, którym nasza oferta przypada jak najbardziej do gustu, a ze względu na miejsce za mieszkania nie mogą z niej skorzystać. Dla klientów z całej polski oferujemy lekcje online, które są dobrą alternatywą. Szczegóły znajdą Państwo na stronie firmowej, znajdującej się pod adresem: www. englishbest. pl. Zapraszamy.

  Data dodania: 15 02 2022 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie stron internetowych - responsywne i mobilne »

  Sam uzyskaj ogromne korzyści wynikające z posiadania responsywnej i mobilnej strony internetowej. Firma CopywriterExpert dba o ich przygotowanie z niezwykłą starannością. Nasze doświadczenie w takich działaniach pozwala nam spełnić oczekiwania wszystkich klientów, zarówno osób prywatnych i firmowych. Wysilamy się dla nich już od blisko 10 lat, co potwierdza nasze portfolio.

  Naszych nowych klientów zachęcamy, aby spojrzeli na portfolio, które jest coraz bardziej rozbudowane. Ono również przemawia za tym, aby rozpocząć z nami współpracę. Im wcześniej to Państwo uczynią, tym szybciej dostrzeże korzyści, które gwarantują responsywne strony www.

  Dawniej były one znane pod pojęciem mobilne strony www. Natomiast nie zawsze te mobilne otwierały się poprawnie na takich urządzeniach, jak komputer i tablet.

  Natomiast rozwiązaniem okazują się responsywne strony www, a my gwarantujemy ich projektowanie od samego początku do końca.

  Nasze podstawowe usługi to:
  - tworzenie responsywnych stron
  - copywriting (teksty)
  - wsparcie

  Data dodania: 09 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Drewno kominkowe Grodzisk Maz »

  Firma "Grafka" jest ścisłym importerem i wytwórcą drewna kominkowego / opałowego. Proponujemy drewno sezonowane bądź suszone komorowo w korzystnej cenie. Zajmujemy się sprzedażą detaliczną a także hurtową pellet pruszków. W swej ofercie znajdą Państwo możliwość zakupu drewno kominkowe pruszków - sezonowane jak również opalane komorowo ładowane w skrzyniopalety drewniane, tarcicy budowlanej pod zamówienie, brykietu, rozpałki sosnowej, pellet workowany, tarcica niebrzynana. Strategią marki Grafka jest dbałość o codziennego nabywcy a także realizowanie najdrobniejszych elementów tak, aby maksymalnie uprościć zakup produktów bez wgłębiania się w technikę produkcji. Zajmujemy się sprzedażą detaliczną w powiecie Grodzisk Mazowiecki również sprzedażą masową na terenie całej Polski a także Niemiec. Zachęcamy!

  Data dodania: 07 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Auto laweta Kielce »

  Oferujemy usługi w zakresie Pomocy Drogowej i wszelkiego rodzaju transportów maszyn i urządzeń budowlanych. Jesteśmy do Państwa usług24 godziny na dobę przez 365 dni w roku, funkcjonujemy na terenie Województwa Świętokrzyskiego i całej Unii Europejskiej. Mamy własny serwis mobilny, plac parkingowy oraz flotę pojazdów zastępczych do dyspozycji naszych klientów. Działamy szybko i solidnie nie ma dla nas rzeczy niewykonalnych.

  Wyciągamy pojazdy z najgłębszych rowów tak by ich nie uszkodzić. Zajmujemy sie również transportem aut powypadkowych, osobowych, busów, tirów i innych. Jeśli jest to możliwe to wykonujemy drobne naprawy na miejscu zdarzenia, w razie cieżkich awarii odholowujemy pojazd do warsztatu lub pod określony przez klienta adres. Nasze doświadczenie i wysokiej klasy sprzęt gwarantują jak najlepszy serwis i bezpieczeństwo powierzonego mienia.

  Data dodania: 02 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Tabletki na odchudzanie »

  Czy tabletki oparte na naturalnym składzie są w stanie zapewnić efekty w odchudzaniu? To pytanie zadaje sobie wiele osób, stojących przed decyzją zakupu suplementu. By okazały się one skuteczne powinniśmy zrobić coś więcej niż tylko zakupić, po czym przyjmować preparat. Ważne, jak nie ważniejsze jest prawidłowe odżywianie się! Czynnik diety jest był i będzie decydującym w procesie odchudzania, aczkolwiek wspomaganie odpowiednimi tabletkami przyśpieszy i zmaksymalizuje efekty diety oraz treningu. Zarówno na temat diet jak też dostępnych w sprzedaży preparatów traktuje nasz blog znajdujący się pod adresem blogoodchudzaniu. pl. Zapraszamy wszystkich serdecznie.

  Data dodania: 22 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Iforbet »

  1-liga. com to serwis piłkarski w jakim znajdziesz najróżniejsze wiadomości o rozgrywkach naszej pierwszej ligi. W portalu wyszukasz wyjątkowo świeże wieści o wynikach a także działalności danej ekipy z pierwsza liga tj. Bytowia Bytów, Chrobry Głogów bądź Gks Katowice. Obok walki o mistrzostwo 1 liga, pokazujemy także rywalizację każdych drużyn pierwszoligowych w Pucharze Polski. Ponadto dowiesz się w rodzimym serwisie o najbliższych spotkaniach ligowych jak również aktualnych pozycjach a także punktach danych drużyn w tabeli. Wszystko to zatem możesz analizować i śledzić na naszym fanpage na którym również umieszczamy bieżące informacje pierwszej ligi. Jeśli lubisz obstawiać mecze zapraszamy po poprzez naszą stronę do odwiedzenia bukmachera Iforbet. Jako kolejny gracz dostaniesz 20zł zupełnie gratis! Wystarczy jedynie że się zarejestrujesz na Forbet oraz możesz teraz obstawiać. Na łamach naszej strony prezentujemy także oryginalne artykuły oraz wieści ze świata naszej piłki. Jako nieliczni przekazujemy informacje o lokalnej piłce w sposób merytoryczny oraz fachowy, bez zbytniego przysłowiowego lania wody. Staramy się ażeby informacje o spotkaniach ligowych, Pucharze Polski lub to zatem wiadomości ogólne o krajowej piłce, trafiały na rodzimy portal jak również fanpage niezwykle błyskawicznie, tak więc ty jako pierwszy dowiesz się o nich najszybciej! Jeśli jesteś entuzjastą rozgrywek polskiej pierwszej ligi, posiadasz w własnym miejscowośći drużynę 1-ligową której kibicujesz, to zatem ciepło zachęcamy ciebie do odwiedzenia naszej strony. Zapraszamy!

  Data dodania: 03 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • piecwolnostojacystalowy.pl »

  Radzimy, jaki wkład kominkowy wybrać i czym kierować się, kupując kominek do domu. Blog kominkowy to niespotykane miejsce, gdzie przyszli użytkownicy wyszukają odpowiedzi na wioele sowich pytań. Na stronie można odnaleźć sporo interesujących aranżacji, co raduje szczególnie panie, jakie cenią sobie interesujący styl w domu. Na stronie naszego bloga o kominkach piszemy, gdzie w Krakowie należałoby dokonać kupna. Polecamy urządzenia wyłącznie perfekcyjnej produkcji, jakie dysponują niezmiernie idealne opinie klientów. U nas odnajdziesz mnóstwo interesujących artykułów na temat rodzajów paliwa i odpowiedniej eksploatacji. Polecamy mnóstwo sprawdzonych modeli wkładów kominkowych powietrznych, z płaszczem wodnym czy kominków gazowych oraz biokominków. Bez względu na ograniczenia techniczne czy też dotyczące powierzchni domu, na naszym blogu każdy znajdzie podpowiedź, jaki model winien wybrać. Zdajemy sobie sprawę, iż wybór kominka jest kwestią poważną i inwestycją na sporo lat, zatem doradzamy tylko fachowe wybory.

  Data dodania: 10 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • Elegancka odzież damska - sklep internetowy »

  Eve polka to sklep internetowy, który pragnie zachęcić wszystkie Panie do zakupów online. W ofercie znaleźć można marynarki, żakiety, modne sukienki, unikalne bluzy z nadrukiem, marynarki, kurtki, spodnie cygaretki, a także duży asortyment biżuterii artystycznej. Zakupiony towar jest wysyłany niezwłocznie po zamówieniu. Gwarantujemy zadowolenie z obsługi oraz jakości sprzedawanej odzieży która pochodzi od polskich producentów. Sklep powstał z myślą o wszystkich kobietach ceniących wysoką jakość polskich produktów. Proponujemy ubrania które w oryginalny sposób interpretują klasyczny styl i adaptują go na potrzeby nowoczesnych i aktywnych kobiet. Cel jaki sobie stawiamy, to zapoznanie szerszego grona osób z naszymi ojczystymi markami. Wspieranie rodzimych projektantów i producentów. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 16 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kursy samoobrony dla kobiet »

  Zapraszam wszystkie chętne Panie które są zainteresowane żeby zwiększyć poziom swojego bezpieczeństwa na szkolenia z zakresu samoobrony. Zajęcia są prowadzone w Rudzie Śląskiej a prowadzi je doświadczony instruktor samoobrony z wieloletnim doświadczeniem od ponad dwudziestu lat związany ze sztukami walki. Sala treningowa jest profesjonalnie wyposażona w sprzęt niezbędny do prowadzenia zajęć z zakresu samoobrony. Wracasz późno z pracy do domu i nie czujesz się bezpiecznie? Tak to właśnie ten kurs jest przeznaczony dla Ciebie. Nie zwlekaj i już dziś wyślij swoje zgłoszenie przez formularz kontaktowy na naszej stronie lub zadzwoń bezpośrednio do instruktora i umów się na lekcje pokazową za darmo. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 15 02 2022 · szczegóły wpisu »
 • Logopeda online przez Skype. Terapia przez internet. »

  Drodzy Rodzice! Serdecznie zapraszam Was i Wasze dzieci na zajęcia terapeutyczne z logopedą przez internet. Zajęcia odbywają się online przy pomocy komunikatora internetowego Skype. Taka forma zajęć logopedycznych jest szczególnie polecana dla dzieci i młodzieży dwujęzycznej lub wielojęzycznej, zamieszkujących poza granicami Polski. Co więcej, terapia z logopedą przez internet jest równie skuteczna jak tradycyjne wizyta w gabinecie terapeuty. Oferta zajęć online obejmuje terapię wad wymowy (np. jąkanie, rotacyzm, seplenienie), całkowity brak mowy oraz opóźniony rozwój mowy. Specjalizuję się także w terapii logopedycznej dzieci cierpiących na różne zaburzenia neurologiczne, np. autyzm, zespół Aspergera czy zespół Downa. Zajmuję się także dziećmi cierpiącymi na niedosłuch. Polecam terapię z logopedą online przez Skype. Katarzyna Czyżycka - logopeda.

  Data dodania: 20 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Tablice fluorescencyjne i banery Led »

  W barach i restauracjach coraz częściej można się spotkać z ledową wersją tablicy z menu. Jest to tzw. tablica fluorescencyjna używana zamiast tradycyjnej kredowej czy zwykłej tablicy na markery. To nowoczesne rozwiązanie, które zapewnia ciekawy wygląd i doskonałą widoczność nawet z dużej odległości. Używa się jej dokładnie tak jak zwykłej tablicy – z tą różnicą, że stosuje się do niej specjalne markery fluorescencyjne. Po użyciu wszystko łatwo się ściera na sucho – bez użycia wody czy środków czyszczących. Tablica ta jest wyposażona w technologię LED dzięki czemu, wszystko co na niej zostało zapisane, z pewnością, nie zostanie niezauważone. Przykładowo informacja o nadchodzącej imprezie w klubie czy promocji na drinki.

  Tablica fluorescencyjna LED to interesujący gadżet, który doda odrobinę nowoczesności każdej knajpce czy restauracji. Co więcej - nadaje się nie tylko do barów czy lokali gastronomicznych, ale też do sklepów czy marketów. Można na niej wypisać bieżące promocje przyciągając w ten sposób klientów do swojego sklepu. Taka tablica posiada kilkanaście trybów pracy i kolorów świecenia. Połączenie różnych kolorów podświetlenia i wybranych markerów daje ponadto ciekawe efekty. Każdy użytkownik może ją dostosować do swoich potrzeb w zależności od oczekiwanego efektu – subtelnie podświetlić używając tylko jednorodnego podświetlenia albo też użyć wielu kolorów i efektów.

  Taka tablica – dzięki technologii LED jest również niezwykle oszczędna. Pobiera bardzo mało energii dzięki czemu użytkownik może korzystać z niej bez wyrzutów sumienia.

  Firma ENSTAL Siemianowice Śląskie zajmuje się dystrybucją takich tablic jak i innych artykułów reklamowych dla firm. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie:

  http://nowoczesnareklama. enstal. pl/

  Data dodania: 09 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Rozliczenia podatkowe pit 37, pit 36 - pity 2016 »

  Czas przeznaczony na rozliczenia podatkowe pit 37 lub pit 36 albo jeszcze inne pity 2016 bywa często nerwowy dla wielu spośród nas, ale prawdziwe poruszenie panuje zwłaszcza w biurach rachunkowych. Często spora ilość klientów i ich odmienne sposoby rozliczania, sprawiają, że wykonanie wszystkich niezbędnych dokumentów staje się zawiłe oraz zabiera niemało czasu. W takim przypadku właśnie wsparciem jest skorzystanie z dostępnej w Internecie aplikacji jaką jest program PIT Format. Oprogramowanie to od wielu lat jest używany przez firmy, biura, jak również podatników indywidualnych. Funkcje, w które został wyposażony ten program pit 2016 online idealnie sprawdzają się we wszystkich ze wspomnianych przypadkach.
  To co na pewno spodoba się każdemu pracownikowi biura, odpowiedzialnemu za sporządzanie deklaracji podatkowych pit 37, pit 28, pit 36 i pozostałych pit 2016, jest ich liczba w tymże oprogramowaniu. Znajdują się tutaj wszelkie ich rodzaje, co znaczy, iż można sporządzić deklaracje wszystkich klientów w jednym miejscu. A automatycznie tworząca się baza danych, zdecydowanie zaoszczędzi nam mnóstwo czasu, gdy będziemy musieli po raz kolejny wypełnić formularz dla danej osoby lub przedsiębiorstwa. Jak zatem można dostrzec PIT Format będzie pomocny w szybkim stworzeniu nie jedynie popularnego pit 37, ale także każdego innego pit 2016.
  Podejmując decyzję o zakupie programu PIT Format otrzymujemy nie tylko funkcjonalny produkt o łatwej obsłudze, lecz również pomoc w rozwiązywaniu wszelkich problemów z nim związanych. Konsultanci producenta są dostępni dla wszystkich klientów używających program pit 2016. Serwis gwarantuje także zupełnie bezpłatny hosting oraz możliwość pobrania najnowszych wersji aplikacji, o czym zostaniemy poinformowani drogą mailową. Niezależnie od tego czy przy jego pomocy zamierzamy wypełnić pit 37, czy inne bardzo skomplikowane deklaracje podatkowe pity 2016 klientów, PIT Format gwarantuje nam pełen komfort pracy.

  Data dodania: 13 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Detektyw Kraków, Nowy Sącz | Biuro Detektywistyczne SOLUM »

  Prywatny detektyw Kraków, Nowy Sącz. Doświadczone biuro detektywistyczne SOLUM. Profesjonlane usługi na najwyższym poziomie. Oferta naszej agencji detektywistycznej skierowana jest do klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców, którzy z różnych względów potrzebują fachowej i rzetelnej pomocy prywatnego detektywa w sprawach z zakresu prawa rodzinnego (sprawy rozwodowe), poszukiwania osób i mienia, przeprowadzenia wywiadu gospodarczego, wykonaniu ustaleń majątkowych, zebraniu dowodów w sprawach w których toczy się postępowanie karne oraz w sprawach o przestępstwa i wykroczenia skarbowe, ochrony znaków towarowych, nazw handlowych, ujawnienia czynów nieuczciwej konkurencji i zebranie dowodów w tym zakresie, weryfikacji prawdziwości danych dotyczących szkód zgłaszanych firmom ubezpieczeniowym, doradztwa związanego z ryzykiem inwestycyjnym i innych.

  Stała współpraca z Kancelarią BGS Bijak, Gąska, Śladowski - Radcowie Prawni i Adwokaci zapewnia kompleksową obsługę realizowanych zleceń.

  Agencja detektywistyczna SOLUM spełnia wszystkie wymogi formalne do prowadzenia działalności, określone w ustawie z dnia 6 lipca 2001 roku o usługach detektywistycznych. Posiada wpis do rejestru działalności detektywistycznej Ministra Spraw Wewnętrznych nr RD-9/2013 oraz licencję na wykonywanie usług detektywistycznych nr 0001571 wydaną przez Małopolskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji. Każdy detektyw pracujący w agencji detektywistycznej SOLUM również posiada licencję detektywa.

  Data dodania: 19 03 2018 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »