Angielski Online

Reklama Google

Strony związane z hasłem 'agencja detektywistyczna kraków':

 • KnapikPartnerzy »

  Zakres usług
  Wywiad gospodarczy, czyli pozyskiwanie informacji dotyczących, między innymi:

  rodzaju i miejsca prowadzonej działalności gospodarczej, majątku firmy, jej obrotów, sytuacji finansowej,
  sprawdzania wiarygodności i wypłacalności partnera w interesach,
  wykonanie wywiadów na temat członków zarządu spółki, prezesów, właścicieli firm,
  ocena ryzyka związanego z podpisaniem umowy.
  Ustalenia majątkowe:

  źródła oraz wysokość dochodów,
  posiadany majątek ruchomy i nieruchomy.
  Weryfikacja kontrahentów, inwestorów, pracowników.

  Nieuczciwa konkurencja, w tym:

  ustalanie danych firm lub osób zajmujących się produkcją, dystrybucją oraz marketingiem kwestionowanych produktów oraz miejsc prowadzenia tego procederu.
  Ochrona znaków towarowych.

  Sprawdzanie wiarygodności informacji dotyczących szkód zgłaszanych zakładom ubezpieczeniowym.

  Wywiad środowiskowy, który może być ukierunkowany na zdobycie wiedzy dotyczącej, między innymi: stanu majątkowego, możliwości finansowych, kontaktów towarzyskich i zawodowych, wykształcenia oraz doświadczenia zawodowego, miejsce zamieszkania, pracy oraz innych kwestii w zależności od potrzeby Klienta.

  Poszukiwanie osób i mienia.
  Doradztwo personalne.


  Z przeprowadzanych czynności każdorazowo sporządzane jest pisemne sprawozdanie z wykonania usług detektywistycznych, które jest przekazywane Klientowi.

  Data dodania: 06 07 2018 · szczegóły wpisu »
 • Detektyw Kraków, Nowy Sącz | Biuro Detektywistyczne SOLUM »

  Prywatny detektyw Kraków, Nowy Sącz. Doświadczone biuro detektywistyczne SOLUM. Profesjonlane usługi na najwyższym poziomie. Oferta naszej agencji detektywistycznej skierowana jest do klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców, którzy z różnych względów potrzebują fachowej i rzetelnej pomocy prywatnego detektywa w sprawach z zakresu prawa rodzinnego (sprawy rozwodowe), poszukiwania osób i mienia, przeprowadzenia wywiadu gospodarczego, wykonaniu ustaleń majątkowych, zebraniu dowodów w sprawach w których toczy się postępowanie karne oraz w sprawach o przestępstwa i wykroczenia skarbowe, ochrony znaków towarowych, nazw handlowych, ujawnienia czynów nieuczciwej konkurencji i zebranie dowodów w tym zakresie, weryfikacji prawdziwości danych dotyczących szkód zgłaszanych firmom ubezpieczeniowym, doradztwa związanego z ryzykiem inwestycyjnym i innych.

  Stała współpraca z Kancelarią BGS Bijak, Gąska, Śladowski - Radcowie Prawni i Adwokaci zapewnia kompleksową obsługę realizowanych zleceń.

  Agencja detektywistyczna SOLUM spełnia wszystkie wymogi formalne do prowadzenia działalności, określone w ustawie z dnia 6 lipca 2001 roku o usługach detektywistycznych. Posiada wpis do rejestru działalności detektywistycznej Ministra Spraw Wewnętrznych nr RD-9/2013 oraz licencję na wykonywanie usług detektywistycznych nr 0001571 wydaną przez Małopolskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji. Każdy detektyw pracujący w agencji detektywistycznej SOLUM również posiada licencję detektywa.

  Data dodania: 19 03 2018 · szczegóły wpisu »