Angielski Online

Reklama Google

Strony związane z hasłem 'angielski':

 • Szkoła językowa w Rudzie Śląskiej »

  Czym się zajmujemy? Jak z powyższego tytułu wynika - nauczaniem języków obcych, w tym głównie języka angielskiego. Nasza oferta skierowana jest to mieszkańców miasta Ruda Śląska oraz pobliskich miejscowości. Nasi kursanci chwalą sobie metodę nauki jaką reprezentuje szkoła English Best, a mianowicie metodę bezpośrednią. Wszystkie zajęcia językowe opierają się na metodzie Direct English będącej nowszym odpowiednikiem Callana. Dzięki dużemu naciskowi na mówienie, uczniowie wynoszą z lekcji naprawdę dużo. Już od pierwszej lekcji komunikują się z lektorem oraz między sobą oczywiście w obcym języku. Choć największą popularnością cieszą się kursy angielskiego, to i inne języki z każdym rokiem rosną na popularności. Niemiecki, rosyjski, włoski czy hiszpański - tych języków możecie uczyć się w Rudzie Śląskiej w sposób najbardziej intuicyjny a co za tym idzie - korzystny.

  Są jednak osoby, którym nasza oferta przypada jak najbardziej do gustu, a ze względu na miejsce za mieszkania nie mogą z niej skorzystać. Dla klientów z całej polski oferujemy lekcje online, które są dobrą alternatywą. Szczegóły znajdą Państwo na stronie firmowej, znajdującej się pod adresem: www. englishbest. pl. Zapraszamy.

  Data dodania: 15 02 2022 · szczegóły wpisu »
 • Angielski dla dorosłych Kraków »

  Ciekawi Cię szkoła językowa, która pomoże przełamać barierę mówienia? Zależy Ci na tym, tak aby komunikacja w języku angielskim przebiegała sprawnie a oprócz tego płynnie? W takiej sytuacji powinno się zapoznać się z pomocą, którą gwarantuje Speaking House. Dlaczego Speaking House to szkoła językowa w Krakowie, na którą należałoby zwrócić uwagę? Zapewne spore znaczenie ma to, że gwarantujemy miłą atmosferę. Miejsce, w którym się uczysz ma znaczenie! Z pewnością istotne jest także indywidualne podejście? Zastanawiasz się nad tym, co trzeba rozumieć przez takie podejście? Kursy układane są pod poziom, zainteresowania, pracę a także cele językowe. Pożądane byłoby także podkreślić elastyczny grafik — kurs w Speaking House odbywają się przez cały przez rok (tylko od Ciebie zależy, kiedy zdecydujesz się skorzystać z świadczonej pomocy).

  Data dodania: 27 10 2019 · szczegóły wpisu »
 • angielskiwzlobku.pl »


  Małe dziecko, jakie ma rok i nie mówi poznaje troszkę inny świat. W ten sposób uczy się od razu dwóch języków. W ten sposób dziecko uczy się i nie zraża do nauki. Czy tylko dzieci w przedszkolu mogą korzystać z takich zajęć? Nie ulega wątpliwości, że nie. Dziecko nawet nie do końca zdaje sobie sprawę z tego, że uczy się języka obcego. Dużo rodziców zapisuje własne dzieci na język angielski i postępują stosownie. Jeśli ktoś zastanawia się nad tym czy warto zapisywać dziecko na angielski od młodych lat to odpowiedź brzmi tak należałoby, a nawet trzeba. Mamy wtedy gwarancję, że taki maluch w przyszłości będzie o dużo lepiej znał język angielski od swoich rówieśników. Wiadomo, iż dziś dzieci mają problem z koncentracją i to od młodych lat. To, wobec tego takie zajęcia prowadzone są w formie zabawy. Propozycja obejmuje nauczanie języka angielskiego dla żłobków w Krakowie i na pewno należałoby byłoby się tym bliżej zainteresować. Wybierać można język angielski dla przedszkola w Krakowie, który prowadzony jest poprzez osoby z doświadczeniem i wiedzą.

  Data dodania: 18 05 2021 · szczegóły wpisu »