Angielski Online

Reklama Google

Strony związane z hasłem 'firma transportowa':

 • Firma transportowa? sprawdź JASFBG.COM.PL »

  Działamy od wielu lat na rynku logistycznym i transportowym. W w JAS FBG jesteśmy w stanie zapewnić usługi profesjonalne, które są dopasowane do oczekiwań naszych klientów. Jednocześnie jesteśmy w stanie oferować usługi w ramach takich działań jak transport kolejowy. Nasi specjaliści są w stanie przygotować takie procesy, które znacząco poprawiają funkcjonowanie logistyki.

  Nasza elastyczność i łatwość w dostosowywaniu się do zmiennych potrzeb wymagającego klienta, to w naszym przypadku skutek kompleksowej oferty opartej na komplementarnym, synergicznym systemie, zawierającym wszystkie narzędzia TSL: drogową spedycję międzynarodową i krajową, w zakresie całopojazdowym i drobnicowym, spedycję kolejową, morską i lotniczą oraz rozbudowaną bazę magazynową, własne, nowoczesne środki transportu, sieć placówek agencji celnej i zaawansowane rozwiązania informatyczne. Naszym klientom oferujemy szereg usług dodatkowych w każdym z naszych produktów.

  Data dodania: 02 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • Tani bus do Holandii »

  Wśród różnorodnych usług, które mamy do zaoferowania, jeśli chodzi o transport osób, istnieje opcja rezerwacji dla większej grupy osób. Jesteśmy firmą świadomą potrzeb naszych klientów i wciąż poszerzając wachlarz naszych usług chcielibyśmy zaoferować właśnie taki- rezerwacja busa do Holandii. Jeśli wiec macie zorganizowaną grupę, która chce w danym terminie wyjechać, czy to do pracy, czy na wycieczkę, jest taka możliwość. My dajemy w pełni sprawny, odpowiednio przygotowany bus z profesjonalnym kierowcą, Wy otrzymujecie najwyższą jakość usług, dzięki której bezpiecznie i pewnie dojedziecie na miejsce, ponosząc przy tym naprawdę jak najniższe koszty. A o to przecież chodzi, prawda? Cechuje nas fachowe podejście do klienta i troska o jego satysfakcję. Jeśli oferujemy transport osobowy Holandia, to robimy to tak, by klient był w pełni zadowolony z usług, jakie u nas wybierze. Chcecie wiec dołączyć do grona naszych klientów? Zapraszamy serdecznie do kontaktu.

  Data dodania: 28 03 2017 · szczegóły wpisu »