Angielski Online

Reklama Google

Strony związane z hasłem 'firma':

 • KnapikPartnerzy »

  Zakres usług
  Wywiad gospodarczy, czyli pozyskiwanie informacji dotyczących, między innymi:

  rodzaju i miejsca prowadzonej działalności gospodarczej, majątku firmy, jej obrotów, sytuacji finansowej,
  sprawdzania wiarygodności i wypłacalności partnera w interesach,
  wykonanie wywiadów na temat członków zarządu spółki, prezesów, właścicieli firm,
  ocena ryzyka związanego z podpisaniem umowy.
  Ustalenia majątkowe:

  źródła oraz wysokość dochodów,
  posiadany majątek ruchomy i nieruchomy.
  Weryfikacja kontrahentów, inwestorów, pracowników.

  Nieuczciwa konkurencja, w tym:

  ustalanie danych firm lub osób zajmujących się produkcją, dystrybucją oraz marketingiem kwestionowanych produktów oraz miejsc prowadzenia tego procederu.
  Ochrona znaków towarowych.

  Sprawdzanie wiarygodności informacji dotyczących szkód zgłaszanych zakładom ubezpieczeniowym.

  Wywiad środowiskowy, który może być ukierunkowany na zdobycie wiedzy dotyczącej, między innymi: stanu majątkowego, możliwości finansowych, kontaktów towarzyskich i zawodowych, wykształcenia oraz doświadczenia zawodowego, miejsce zamieszkania, pracy oraz innych kwestii w zależności od potrzeby Klienta.

  Poszukiwanie osób i mienia.
  Doradztwo personalne.


  Z przeprowadzanych czynności każdorazowo sporządzane jest pisemne sprawozdanie z wykonania usług detektywistycznych, które jest przekazywane Klientowi.

  Data dodania: 06 07 2018 · szczegóły wpisu »
 • Wywóz odpadów Łódź »

  Jesteśmy firmą transportową specjalizującą się w transporcie ciężarowym w Łodzi i okolicach. Na rynku działamy już prawie 30 lat, co sprawia, że mamy bogatą wiedzę i doświadczenie na temat usług transportowych. Wraz z dynamicznym rozwojem Łodzi i okolic rozwija się nasza firma. Ciągłe remonty i budowy miasta oraz indywidualnych gospodarstw sprawiają, że rośnie popyt na tego rodzaju usługi. Nasza firma chce sprostać wymaganiom klientów, więc oferuje kompleksowe usługi z zakresu wywozu, transportu, wynajmu oraz usług ziemnych.

  Wywóz śmieci, gruzu i odpadów jest bardzo ważnym elementem każdych prac remontowo-budowlanych zarówno w czasie budowy domu, jak i remontu ulicy lub stadionu. Niezależnie od skali remontu, budowy zalegający gruz lub śmieci mogą spowodować uszczerbek na zdrowiu pracowników lub osób postronnych. Nasza firma zajmuje się kompleksowym wywozem niepotrzebnego gruzu i odpadów. Zajmujemy się pełnym załadunkiem, transportem oraz rozładunkiem śmieci wszelkiego rodzaju w tym komunalnych, w odpowiednich do tego miejscach na terenie Łodzi i okolic, gdzie są one segregowane i utylizowane lub przeznaczone do dalszego użytku.

  Prócz wywozu śmieci, odpadów i gruzu nasza firma zajmuje się pracami ziemnymi. Wykonujemy wszystkie roboty ziemne wymagające użycia łyżki HDS w Łodzi i okolicach, czyli kopanie dołów, zasypywanie wykopów i inne.

  Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu zajmujemy się transportem maszyn oraz transportem HDS w Łodzi. Jesteśmy najlepsi w dotarciu do trudnodostępnych miejsc i wykonaniu naszego zadania tak, aby zobaczyć zadowolenie na twarzy naszego klienta.

  Data dodania: 31 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Jak założyć działalność gospodarczą »

  Planujesz otworzyć firmę? A może masz świetny pomysł tylko nie wiesz w jaki sposób zabrać się do założenia firmy? Działalność gospodarcza, jej otwarcie oraz prowadzenie nie jest wcale takim niczym trudnym. Wiadomo, że strach ma wielkie oczy, ale gdy już się tego spróbuje, zapozna się z tym, to okazuje się to zupełnie normalną rzeczą. Takie rzeczy jak kasa fiskalna, umowy z pracownikami, formy rozliczeń, koszty firmy, ZUS, VAT, podatek dochodowych, sanepid czy auto na firmę stają się codziennością. Nie ma się tak naprawdę czego obawiać. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat otwierania oraz prowadzenia działalności gospodarczej? Jeżeli tak to serdecznie zapraszamy na Portal-Gospodarczy. pl, gdzie znajdziesz szereg informacji na takie tematy oraz wiele innych, równie ciekawych zagadnień.

  Data dodania: 15 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Firma transportowa? sprawdź JASFBG.COM.PL »

  Działamy od wielu lat na rynku logistycznym i transportowym. W w JAS FBG jesteśmy w stanie zapewnić usługi profesjonalne, które są dopasowane do oczekiwań naszych klientów. Jednocześnie jesteśmy w stanie oferować usługi w ramach takich działań jak transport kolejowy. Nasi specjaliści są w stanie przygotować takie procesy, które znacząco poprawiają funkcjonowanie logistyki.

  Nasza elastyczność i łatwość w dostosowywaniu się do zmiennych potrzeb wymagającego klienta, to w naszym przypadku skutek kompleksowej oferty opartej na komplementarnym, synergicznym systemie, zawierającym wszystkie narzędzia TSL: drogową spedycję międzynarodową i krajową, w zakresie całopojazdowym i drobnicowym, spedycję kolejową, morską i lotniczą oraz rozbudowaną bazę magazynową, własne, nowoczesne środki transportu, sieć placówek agencji celnej i zaawansowane rozwiązania informatyczne. Naszym klientom oferujemy szereg usług dodatkowych w każdym z naszych produktów.

  Data dodania: 02 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • Tani bus do Holandii »

  Wśród różnorodnych usług, które mamy do zaoferowania, jeśli chodzi o transport osób, istnieje opcja rezerwacji dla większej grupy osób. Jesteśmy firmą świadomą potrzeb naszych klientów i wciąż poszerzając wachlarz naszych usług chcielibyśmy zaoferować właśnie taki- rezerwacja busa do Holandii. Jeśli wiec macie zorganizowaną grupę, która chce w danym terminie wyjechać, czy to do pracy, czy na wycieczkę, jest taka możliwość. My dajemy w pełni sprawny, odpowiednio przygotowany bus z profesjonalnym kierowcą, Wy otrzymujecie najwyższą jakość usług, dzięki której bezpiecznie i pewnie dojedziecie na miejsce, ponosząc przy tym naprawdę jak najniższe koszty. A o to przecież chodzi, prawda? Cechuje nas fachowe podejście do klienta i troska o jego satysfakcję. Jeśli oferujemy transport osobowy Holandia, to robimy to tak, by klient był w pełni zadowolony z usług, jakie u nas wybierze. Chcecie wiec dołączyć do grona naszych klientów? Zapraszamy serdecznie do kontaktu.

  Data dodania: 28 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Nauka bezpiecznej jazdy Warszawa »

  Szczególnym czasem na dla kierujących pojazdami jest zima. Każdy z nas zdaje sobie sprawę jak ciężko jest się poruszać samochodem po oblodzonej drodze lub gdy pada marznący deszcz czy śnieg. W takiej sytuacji nawet proste manewry stają się bardzo trudne. Na w miarę bezpieczną jazdę pozwala dobrze przygotowany pojazd do jazdy w zimie. Mimo tego na drogach zdarzają się sytuacje podczas których nie pomogą nawet najlepsze opony zimowe. Kierujący pojazdem często spotyka się w zimie z śliską nawierzchnią czy drogą na której znajduje się błoto posniegowe. Są to sytuacje w których nawet najlepsi kierowcy mają problemy. Jak nauczyć się jeździć zimą? Dzięki nauce zdobędziesz nowe umiejętności jak również podniesiesz bezpieczeństwo swoje i innych uczestników ruchu drogowego.

  Data dodania: 18 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • firma-przeprowadzkowa-warszawa.pl - firma przeprowadzkowa warszawa »

  Skorzystanie z naszych usług może być niesamowicie przyjemne i komfortowe dla wszystkich ludzi, jakie wybiorą najlepsze staranie i podejście do sprawy. Jesteśmy przedsiębiorstwem, jakie proponuje pomoc w przeprowadzkach. Serdecznie wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do postawienia na nasze niesłychanie odpowiednie usługi, jakie sprawdzą się rewelacyjnie. Nasza firma przeprowadzkowa z Warszawy jest rewelacyjnym wyborem i jak najniezwyklej pożądane byłoby postawić na takie przedsiębiorstwo, jakie sprawdzi się fantastycznie. W związku z tym jak najniezwyklej pożądane byłoby postawić na naszą ofertę. Wybieranie naszej pomocy skutkuje czerpaniem z niej niezwykle ogromnego zadowolenia i radości w własnej sytuacji. Nasza firma przeprowadzkowa Warszawa będzie w stanie zbadać się fantastycznie i wybieranie takiego poczynania i podejścia do sprawy będzie mogło niesamowicie mocno ucieszyć. Jesteśmy firmą, jaka oferuje dla klientów najlepszą ofertę na przeprowadzki, na jaką naprawdę pożądane byłoby się zdecydować. Wszystkich dlatego serdecznie zapraszamy do wybrania najlepszych propozycji dla siebie.

  Data dodania: 25 06 2019 · szczegóły wpisu »
 • Układanie kostki brukowej,polski bruk łódź »

  Polski-Bruk to doświadczona firma, która działa w branży od wielu lat. Wykwalifikowani pracownicy zgłębili sztukę pracy brukarskiej i są w stanie wykonać najbardziej szalone i fantazyjne zlecenie. Jakość ich usług, doświadczenie, dbałość, duża wyobraźnia - wszystko to pozwala im na stworzenie wymarzonego projektu klienta. Kierując się wytycznymi sztuki brukarskiej, zapewnią Wam wszystko o czym marzycie. Kierując się wytycznymi sztuki brukarskiej, zapewnią Wam wszystko o czym marzycie. Istotne jest także to, że jeśli nie macie pomysłu, Polski-Bruk zaprojektuje Wam ułożenie kostki. Korzystają z najlepszych materiałów, dzięki czemu ich praca jest trwała i cieszy oko przez długie lata. Zachęcamy do współpracy i korzystania z ich usług!

  Data dodania: 17 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Zakład pogrzebowy Gubin »

  Zdajemy sobie sprawę, że przygotowanie uroczystości pogrzebowej, gdy samemu przeżywa się okres żałoby, nie jest najłatwiejszym zadaniem. Skutkiem tego właśnie nasza spółka pogrzebowa dba o to, tak aby każdy kupujący był zupełnie zadowolony z naszych usług i również by sam nie musiał się niczym przejmować. W następstwie tego właśnie nasza oferta jest tak bogata i również zawiera m. in. : zaplanowanie uroczystości pogrzebowej, przewiezienie zwłok na miejsce (do świątyni, kaplicy, na cmentarz), a także opieka nad grobami. Można liczyć na naszych doświadczonych pracowników, którzy zawsze dbają o dobre wypełnienie każdego zlecenia. Dzięki nim nie muszą Państwo się niczym przejmować. Na pewno przekonacie się, że są to osoby kompetentne, które wysłuchają, okażą empatię a oprócz tego pomogą się wszystkim zająć. Naprawdę należałoby

  Data dodania: 24 05 2020 · szczegóły wpisu »
 • firmy sprzątające »

  Przedsiębiorstwo porządkowa EZT S. A. zaprasza do współpracy. Wszystkim swoim klientom proponujemy najniższe ceny na rynku. Wystarczy tylko, że do nas zadzwonicie, a my przygotujemy dla Was indywidualnie dopasowaną propozycję. Entuzjastycznie pomagamy w utrzymaniu czystości w budynkach, jak także w oddali. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę, która zawsze w bardzo poważny sposób podchodzi do wykonywanych przez siebie obowiązków. Nasza przedsiębiorstwo działa na obszarze całej Polski. Cieszymy się dużym zaufaniem między naszych klientów, którzy po mistrzowsku wiedzą, że każdego z nich traktujemy w sposób subiektywny. Naszym klientom jesteśmy w stanie zaoferować m. in. odśnieżanie, przycinanie roślin, albo wiele innych rzeczy. Możecie być pewni, że zawsze punktualnie i również na miejsce stawiamy się do wypełnienia swoich obowiązków. Zapraszamy.

  Data dodania: 20 01 2021 · szczegóły wpisu »
 • Mix Biura Wynajem Biur i Lokali »

  Firma Deweloperska MIX Biura to duża firma działająca na krakowskim rynku wynajmu nieruchomości o bogatym standardzie. Mix Biura zajmuje się budową nowoczesnych obiektów biurowo-usługowych, które przeznaczone są na wynajem biur i lokali użytkowych w Krakowie.

  Firma Deweloperska Mix Biura jest właścicielem terytorium o powierzchni około 5 ha i zrealizowała dotąd inwestycje o łącznym obszarze niemal 60 000m2. Są to nie tylko nowe budynki ale również unowocześnione budynki do nowoczesnych standardów. Dzięki temu Mix Biura pragnie zaopiekować się o luksus najemców a także odpowiednich lokalizacji budynków w kluczowych punktach miasta Krakowa.

  W związku z naszą ofertą najemcy biurowców, mogą zagwarantować rozwój firmy w płaszczyźnie jednego obiektu.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 17 11 2021 · szczegóły wpisu »