Angielski Online

Reklama Google

Strony związane z hasłem 'moskitiery':

 • moskitiera na okno »

  Jesteśmy przedsiębiorstwem, które już od dawna zlokalizowane jest na rynku oraz oferuje Wam doskonałej klasy usługi. Mamy nadzieję, że dzięki naszej ofercie Wasze domy i również mieszkania będą zabezpieczone w odpowiedni| przed insektami. Chcemy Wam teraz zaoferować moskitiery, które można zamontować na okna oraz na drzwi. Nie musicie się obawiać, o ile mają one nietypowe wymiary. Nasze przedsiębiorstwo każde moskitiery dopasowuje do potrzeb swoich klientów. Wystarczy jedynie, że do nas przyjdziecie a także opowiecie nam o swoich wymaganiach. Lokal naszego sklepu znajduje się w Krakowie. Współpracujemy z klientami indywidualnymi i firmami, które chcą zapobiec odwiedzinom insektów. Nasze moskitiery są tak skonstruowane, że bez problemu do Waszych pomieszczeń będzie dostawało się świeże powietrze. Acz insekty będą miały zablokowany dostęp.

  Data dodania: 05 11 2019 · szczegóły wpisu »
 • Eko-Okna S.A. producent stolarki otworowej »

  Eko-Okna producent stolarki okienno-drzwiowej w Polsce oraz na arenie międzynarodowej. Spółka istnieje na rynku od wielu lat.
  Jesteśmy jednym z największych producentów okien w Polsce. Wyróżniamy się pośród konkurencji dużym doświadczeniem, ciągły rozwój, a także umiejętne dobranie oferty dla chętnych konsumentów a również zmieniających się trendów.

  W tej chwili Eko-Okna to 6 hal produkcyjno-magazynowych. Podstawową gałęzią produkcyjną naszej firmy są okna i drzwi, jednakże trudnimy się także produkcją moskitier, rolet, systemów przesuwnych, bram garażowych czy może ogrodzeń posesyjnych stalowych i aluminiowych. Eko-Okna oferuje pełną skalę rozwiązań antywłamaniowych czy automatykę potrzebną aby stworzyć dom inteligentny. Wychodząc na przeciw wymaganiom klienta, realizujemy w sposób rzetelny doskonałe rozwiązania wyróżniające nas pośród konkurencji.


  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 26 11 2021 · szczegóły wpisu »