Angielski Online

Reklama Google

Strony związane z hasłem 'projektowanie':

 • Artscape »

  Jako agencja interaktywna operująca w branży nowych mediów zajmujemy się tworzeniem responsywnych serwisów internetowych jak również ich promocją w celu uzyskiwania lepszych miejsc w wynikach wyszukiwania znanych przeszukiwarek. Nasza oferta poparta jest wieloletnim i bogatym doświadczeniem, a także znaczną liczbą wykonanych serwisów internetowych w naszym portfolio. Każdy stworzony przez nas serwis www zaopatrzony jest w CMS (panel administracyjny), dzięki któremu masz możliwość samodzielnie edytować treść w przygotowanym serwisie www. Jako jeden z gratisów otrzymujesz domenę krajową i utrzymanie na serwerze na 1 rok. Pracujemy w formie zdalnej (i robimy to sprawnie), dlatego też nie jest ważne gdzie zlokalizowana jest twoja firma, każdą rzecz związaną z zaprojektowaniem strony www ustalisz nie ruszając się zza biurka.

  Data dodania: 12 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie stron internetowych - responsywne i mobilne »

  Sam uzyskaj ogromne korzyści wynikające z posiadania responsywnej i mobilnej strony internetowej. Firma CopywriterExpert dba o ich przygotowanie z niezwykłą starannością. Nasze doświadczenie w takich działaniach pozwala nam spełnić oczekiwania wszystkich klientów, zarówno osób prywatnych i firmowych. Wysilamy się dla nich już od blisko 10 lat, co potwierdza nasze portfolio.

  Naszych nowych klientów zachęcamy, aby spojrzeli na portfolio, które jest coraz bardziej rozbudowane. Ono również przemawia za tym, aby rozpocząć z nami współpracę. Im wcześniej to Państwo uczynią, tym szybciej dostrzeże korzyści, które gwarantują responsywne strony www.

  Dawniej były one znane pod pojęciem mobilne strony www. Natomiast nie zawsze te mobilne otwierały się poprawnie na takich urządzeniach, jak komputer i tablet.

  Natomiast rozwiązaniem okazują się responsywne strony www, a my gwarantujemy ich projektowanie od samego początku do końca.

  Nasze podstawowe usługi to:
  - tworzenie responsywnych stron
  - copywriting (teksty)
  - wsparcie

  Data dodania: 09 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • GOP Automatyka Radosław Jakubczyk - projektowanie i budowa maszyn | GOP Automatyka »

  GOP AUTOMATYKA
  projektowanie i budowa maszyn – optymalizacja procesów produkcyjnych.

  Kontakt: biuro@gopautomatyka.pl tel. +48 784-932-796
  Adres: 42-450 Wysoka ul. Wesoła 3
  woj. śląskie

  Zajmujemy się projektowaniem i budową maszyn specjalnego przeznaczenia - stanowiska ręczne/półautomaty/automatyczne. Dbamy o to, aby produkcja odbywała się w sposób powtarzalny oraz przede wszystkim bezpieczny. Czynnie bierzemy udział w optymalizacji procesu.
  Projekty wykonywane są w programie Solid Works, na początku realizacji wykonujemy koncepcję rozwiązania, którą następnie omawiamy wraz z klientem. Po tym etapie następuje wykonanie projektu końcowego, który również jest akceptowany przez klienta. Dzięki zastosowaniu harmonogramów prac, klient doskonale wie na jakim etapie znajduje się realizacja.
  W naszym zespole znajdują się zarówno projektant mechaniki jak i elektryki i automatyk (programista). Jesteśmy młody i dynamicznym zespołem dla którego głównym celem jest uzyskanie optymalnego rozwiązania, które sprawdzi się w produkcji seryjnej.
  Branże w jakich się obracamy to Automotive, AGD, RTV. Dzięki czemu doskonale zdajemy sobie sprawę z wymagań jakościowych oraz terminowych.

  Wykonujemy stanowiska ręczne, półautomatyczne oraz automatyczne.
  Zajmujemy się również projektowaniem i budową osprzętu ułatwiającego produkcję: wózki/regały/spadnie zasilające itp. jak i różnego rodzaju podstawek pod detale pozycjonuące.


  Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 25 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie ogrodów Toruń Harasimowicz »

  Projektowanie ogrodów zaczyna się od nieszablonowego pomysłu. Każdy projekt to kombinacja niepowtarzalnych ozdób do ogrodu tradycyjnego lub nowoczesnego stylu i atrakcyjnie pachnących kwiatów które w sumie wywołują efekt rodem z snu Nasza firma ogrodnicza specjalizuje się w projektowaniu i zakładaniu ogrodów, idealnie dobranych do potrzeb Klienta i wyglądu posesji. Nasze ogrody nie tworzą się z matrycy. To projekty niepowtarzalne, w pełni opracowane przez naszych projektantów. Jeśli chcesz mieć piękny ogród, przyjdź do nas.

  Prace, takie jak projektowanie i zakładanie ogrodów potrzebują czasu, zaangażowania i dokładnych programów. Nasza pracownia zaopatrzona jest w nowatorskie programy komputerowe, w których realizujemy unikalne wizualizacje ogrodów. Nasi pracownicy lubią projektować, dlatego bardzo angażują się w swoją pracę. Czas mamy dla każdego, ponieważ dla nas każdy Klient jest równie ważny.

  W naszej firmie ogrodniczej powstają wyjątkowe projekty ogrodów. Nie korzystamy jedynie z jednej koncepcji – zależy nam na pomysłowości. Możemy zbudować ogród w stylu japońskim ogród angielski, a także ogród modernistyczny – wszystko zgodnie z upodobaniami Klientów. Inspirują nas natura i świat, który nas otacza. Codziennie uzupełniamy naszą wiedzę o ogrodnictwie i dokarmiamy nasze koncepcje śledząc najmodniejsze trendy w sztuce ogrodowej.

  Przychodząc się do naszej firmy ogrodniczej możesz być pewny, że Twój ogród będzie wyjątkowy. Z wielką chęcią wysłuchamy Twoich pomysłów i wykorzystamy je przy projektowaniu i zakładaniu ogrodu – ogrodu dla Ciebie. Oferujemy także inne usługi ogrodnicze, takie jak budowanie trawników, projektowanie instalacji nawadniającej, nawożenie i czyszczenie ogrodów, a także przycinanie roślin. Zaskoczymy Ciebie świeżością pomysłów i rzetelnym podejściem do powierzonych nam zadań. Zapraszamy!

  Data dodania: 20 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie stron internetowych »

  Firma Atkom. pl zajmuje się pozycjonowanie stron oraz tworzeniem i projektowaniem stron internetowychna obszrze Żor i Rybnika, wraz z pełną obsługą z zakresu marketingu internetowego. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na tworzeniu stron o wysokiej jakości z solidną obsługą. Indywidualne podejście do każdego klienta umożliwia na spełnieniu wszystkich oczekiwań klientów, oraz tworzeniu bardzo zaawansowanych projektów. Zapewniamy duży zakres usług od pozycjonowania i tworzenie stron internetowych, poprzez usługi hostingowe, działania promocyjne, kończąc na social mediach i spójnych z całością usługach poligraficznych dzięki czemu możesz mieć wszytko w jednym miejscu. Najważniejsze dla Nas jest zadowolenie i wygoda klienta.

  Data dodania: 13 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Projekty Ogrodów Wrocław Trawarica™ »

  Firma Trawarica zajmuje się projektowaniem ogrodów, oczek wodnych oraz systemami automatycznego nawadniania we Wrocławiu. Projektowanie Ogrodów Wrocław! Trawarica oferuje Państwu następujące usługi: projektowanie ogrodów, drenaże i odwodnienia ogrodów, systemy automatycznego nawadniania, nawierzchnie utwardzone, bruki, oświetlenie ogrodowe, tarasy z drewna egzotycznego, konstrukcje drewniane, trejaże, oczka wodne, kaskady. Tu spełniają się marzenia o upragnionym ogrodzie oraz rozwiązują się problemy trapiące naszych klientów. Każdy ogród jest inny i zazwyczaj jest odbiciem osobowości właściciela. Jednak każdy projekt ogrodu opiera się na tych samych podstawowych zasadach, które narzucają zarówno wygląd ogrodu jak i jego funkcje. Nie każdy jednak jest w stanie wcielić w życie własne marzenia. Tak więc można ogród projektować samodzielnie, ciężko pracować, popełnić wiele błędów i w końcu wszystkiego się nauczyć. Albo aby nie tracić czasu i szybko cieszyć się pięknem swojego ogrodu warto skorzystać z usług specjalisty. Dzięki odpowiedniemu wykształceniu i doświadczeniu wykonamy projekt ogrodu zgodny z twoimi indywidualnymi potrzebami i wymaganiami twojej rodziny. Cenimy sobie współpracę z najlepszymi dlatego starannie dobieramy naszych dostawców materiałów. trawarica.pl

  Data dodania: 25 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • studiopiko.pl - projekt ulotki »

  Potrzebny jest ci unikalny projekt ulotki lub indywidualne foldery reklamowe? Firma Studiopiko to dokładnie to, czego poszukujesz! To nowatorskie studio graficzne dla ciebie projekt maksymalnie zgodny z twoimi potrzebami. W jego rozbudowanej ofercie każda spółka oraz osoba prywatna odnajdzie coś właściwego dla swoich wymagań. I wszystko to z fachową dbałością o każdy mały szczegół! Studiopiko. pl to spółka z doświadczeniem, której możesz powierzyć swoje zaufanie. Każde projekty graficzne realizowane są nie tylko według wytycznych, ale również z uwzględnieniem panujących na rynku nurtów. Dzięki temu możesz być pewien, że działasz z fachowcami, którzy zadbają o to, by zrealizowany dla ciebie projekt był jak najlepszy.

  Data dodania: 26 09 2019 · szczegóły wpisu »
 • Wodkan-ka usługi wod-kan »

  WODKAN-KA - firma z siedzibą w Warszawie zajmuje się zarówno usługami wodno-kanalizacyjnymi takimi jak na przykład budowy kanalizacji, oczyszczanie ich do DN 3200 mm czy realizowanie przyłącza kanalizacji do istniejących instalacji, ale również najmem ciężkiego sprzętu budowlanego.

  Firma też podejmuje się wszelkich prac powiązanych z usuwaniem awarii oraz wspiera prace przy warszawskim metrze.

  Projekt przyłącza wodociągowego to usługa, której wykonania podejmuje się niewiele firm, ponieważ przyłącze kanalizacyjne to ciężka usługa i potrzeba do tego specjalistycznego sprzętu, który firma WODKAN-KA posiada. Z pewnością usługa jaką są przyłącza wodociągowe jest wielce trudna. Warszawa to ogromna metropolia i wymaga się do każdej pracy bezliku formalności oraz zgód od miasta, czym oczywiście zajmuje się przed pracą firma WODKAN-KA. Również małe inwestycje nie stanowią problemu, jak na przykład przyłącza wody. Warszawa to miasto wielkie i instalacje są tak rozwinięte, iż w mieście czy w okolicy nie ma dużych kłopotów z podłączeniem się.

  Firma istnieje na rynku już od 1990 roku, oferuje konkurencyjne ceny i nadzwyczaj dobry kontakt z kontrahentem co bywa w obecnych czasach nader ważne. Na stronie www firmy znajdziemy wszelkie dostępne usługi, zapoznamy się z przeszłością firmy, kontakt lub aktualne inwestycje.

  Data dodania: 25 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • PogoGrafika »

  Studio graficzne Pogografika świadczy usługi w zakresie reklamy dla firm z całego kraju lecz nie tylko. Jako zespół doświadczonych pasjonatów szaty graficznej gwarantuje indywidualne podejście a także porządne wykonanie każdego zlecenia. Wychodzi vis a vis potrzebom swoich klientów, którzy pragną wypromować prowadzoną przez siebie firmę, swoje usługi a także produkty, a ponadto zrobić bardzo dobre wrażenie na potencjalnych albo obecnych odbiorcach. Bardzo ułatwia kreowanie fachowego imażu a także efektywną komunikację. Przygotowuje przejrzyste a także spójne materiały do reklamy zarówno dla firm zaczynających działalność, jak i dla tych mających już ugruntowaną pozycję na rynku. Wykonuje, a następnie drukuje nowoczesne wizytówki w wielu formatach ze specjalistycznym uszlachetnieniem. Tworzy logo firm od samych podstaw do publikacji on-line albo do druku. Oferując pełną identyfikację wizualną dla firm studio Pogografika wykonuje również projekty ulotek, banerów o różnych wymiarach a także innych produktów. Gwarantuje konkurencyjne koszty swoich usług. Więcej informacji na stronce internetowej pogografika. pl.

  Data dodania: 19 08 2021 · szczegóły wpisu »
 • Gdzie projektują ciekawe tarasy »


  Z pomocą fachowej firmy zajmującej się pielęgnacją roślin możesz być pewien, że Twoje rośliny i kwiaty pozostaną zdrowe i śliczne przez sporo lat. Dodatkowo mogą zaprojektować Twój taras lub balkon, aby stworzyć przepiękne miejsce wypoczynku na świeżym powietrzu. Firmy zajmujące się pielęgnacją roślin Kraków to zarówno wyborny sposób na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy, bowiem są w stanie zapewnić wszystkie niezbędne usługi w przystępnej cenie. Jeśli szukasz rzetelnej i fachowej firmy, jaka zajmie się Twoimi roślinami, to firma zajmująca się pielęgnacją kwiatów Kraków jest świetnym rozwiązaniem. Od podlewania i nawożenia, po przycinanie i zwalczanie szkodników - firma zajmująca się pielęgnacją roślin dostarczy Ci wiedzy i doświadczenia niezbędnego do tego, by Twoje rośliny były zdrowe i dobrze się rozwijały. Może też doradzić, jak najlepiej wyeksponować rośliny i kwiaty, aby wyglądały jak najlepiej. Mają oni doświadczenie w zapewnianiu najwyższej jakości opieki nad roślinami, kwiatami i drzewami, a zarówno udzielają porad i wskazówek, jak najlepiej je pielęgnować.

  Data dodania: 02 02 2023 · szczegóły wpisu »