Angielski Online

Reklama Google

Strony związane z hasłem 'przemysław rybicki':

 • Sklep internetowy meble PR »

  Nasz sklep meblowy wykonuje meble także wedle zamówień klientów chodzi tu o kolor, materiał, czy gabaryty.
  Zamówienia są przyjmowane przez Sprzedawcę za pośrednictwem Sklepu Internetowego.
  Zamówienia w Sklepie Internetowym można składać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu przez cały rok.
  Złożenie Zamówienia polega na wypełnieniu formularza zamówienia w Sklepie Internetowym.
  Zamówienie jest skuteczne, jeśli Klient prawidłowo wypełni formularz zamówienia i prawidłowo poda dane kontaktowe: dokładny adres, na który Zamówienie ma być wysłane, oraz numer telefonu i adres e-mail.
  W wypadku gdy podane dane nie są kompletne, Sprzedawca skontaktuje się z Klientem. Jeśli kontakt z Klientem nie będzie możliwy, Sprzedawca ma prawo do anulowania Zamówienia.
  Klient w procesie składania zamówienia otrzymuje paragon fiskalny lub może wyrazić wolę otrzymania faktury VAT. Dokument zostanie wysłany wraz z przesyłką lub będzie przesłany na adres e-mail Klienta podany w Zamówieniu.
  Po złożeniu przez Klienta skutecznego Zamówienia otrzyma on automatyczną odpowiedź ze sklepu potwierdzającą otrzymanie Zamówienia.
  Realizacja Zamówienia rozpoczyna się po dokonaniu płatności przez Klienta lub, jeśli Klient wybrał opcję płatności przy odbiorze Towaru, od momentu złożenia Zamówienia.
  W wypadku braku zamówionych Towarów w magazynie, Sprzedawca poinformuje Klienta o tym fakcie oraz związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji Zamówienia niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 72 godzin.
  Umowa sprzedaży zawierana jest w języku polskim.
  Sklep Internetowy prowadzi sprzedaż na terenie Polski.

  Data dodania: 10 09 2018 · szczegóły wpisu »