Angielski Online

Reklama Google

Strony związane z hasłem 'PRZEWÓZ OSÓB POZNAŃ':

 • Przewóz osób Poznań - wynajem busów, autobusów »

  Green Transport- przewozy pasażerskie w kraju i za granicą na najwyższym poziomie. Świadczymy usługi przewóz-transport osób na terenie Poznania, jak również przewóz pracowników w obrębie Poznania i okolic. Oferujemy również wynajem busów oraz mikrobusów, autokarów. Zaufanie, którym darzą nas klienci oraz ich satysfakcja ze zrealizowanych przez nas projektów są dla nas najcenniejsze i procentują kolejnymi zleceniami. Nasi doświadczeni kierowcy dojadą na czas i za niewygórowaną cenę.
  Jesteśmy profesjonalną firmą w zakresie krajowego i międzynarodowego przewozu osób. Nasze busy oferują najwyższe standardy. Realizujemy zamówienie przewozu osób w Poznaniu i na terenie całego województwa wielkopolskiego.

  Data dodania: 09 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • PRZEWÓZ OSÓB POZNAŃ »

  Green Transport- przewozy pasażerskie w kraju i za granica na najwyższym poziomie. Nasza firma oferuje przewóz osób na terenie Poznań. Od wielu lat specjalizuje się w przewozie pracowników na trasie Poznań, okolice. Świadczymy również usługi wynajmu autobusów. Jeśli interesuje Państwa wynajem autorów na krótkie lub długie terminy, oferta firmy GREEN TRANSPORT z pewnością spełni Państwa oczekiwania. Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, grup zorganizowanych, firm. Obsługujemy wycieczki, wyjazdy integracyjne, oraz oferujemy transfer na lotniska i wiele innych. Dzięki współpracy z wieloma firmami posiadamy ogromne doświadczenie oraz wszelkie niezbędne kwalifikacje. Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz terminowość.

  Data dodania: 20 04 2018 · szczegóły wpisu »