Angielski Online

Reklama Google

Strony związane z hasłem 'roboty pakujące':

 • Pakowanie i czekolada »

  Sacmi Packaging & Chocolate tworzy grupę firm występujących już od 20 lat na międzynarodowym rynku. Grupa SACMI Packaging& Chocolate powstała w konsekwencji połączenia firm OPM, FIMA, Carle&Montanari.
  Podstawowym obszarem działalności grupy jest branża pakowania. Zawiera ona kompletną realizację linii pakujących, które znajdują zastosowanie w dziedzinie spożywczej od wymyślania począwszy, poprzez produkcję, transport, aż po efektywnie działającą obsługę serwisową. Linie te obejmują urządzenia wykonujące pakowania w miękkie folie, całe działające samoczynnie systemy dystrybucji produktu czy systemy zmechanizowanego pakowania kartonowego. Wszechstronność zatrudnionych tu ludzi i ich kwalifikacje oraz osiągalność całej rozpiętości maszyn profesjonalnych oferowanych w ramach grupy gwarantuje, już na szczeblu projektowania, zbudowanie linii pakujących całkowicie zautomatyzowanych i w pełni dostosowanych do odrębnych wymogów występujących aplikacji.
  Drugą częścią działalności Sacmi jest kreowanie zautomatyzowanych linii produkcyjnych do wytwarzania czekolady - automatyzacja pakowania. Tutaj w wyniku połączenia działań w tych dwóch częściach działalności Klient od jednego świadczeniodawcy otrzymać może automatyczną linię przemysłową, gdzie gotowy towar zostaje skierowany prosto do linii pakowania i już jako gotowy może dotrzeć na półkę sklepową.
  Współpracując z takimi przedsiębiorstwami jak RECORD SPA, BW Flexible oraz Profitech oddział Sacmi Packaging& Chocolate Sp. z o. o. na terenie Polski składa ofertę zainteresowanym klientom również kompletne pionowe linie pakujące oraz wszechstronne maszyny do średnich wydajności typu flowpack.
  Grupa kładzie szczególny nacisk na wysoką jakość wkomponowanych produktów i fachowy serwis, który ma zapewnić w sytuacji uszkodzenia minimalny przestój maszyn, a tym samym zminimalizować ewentualne straty z tego tytułu.

  Data dodania: 18 07 2021 · szczegóły wpisu »