Angielski Online

Reklama Google

Strony związane z hasłem 'sale konferencyjne':

 • Wesela Szczecin »

  Polecamy ofertę jaką dla Państwa przygotowaliśmy. Nasze usługi to najwyższa jakość i staranność. Posiadamy renomę wypracowaną przez wiele lat wykonywania usług. Wesela Szczecin, które wyprawimy będzie kompleksowe i profesjonalne. Nasz lokal to sala bankietowa, zdolna pomieścić wielu Gości i zapewnić sporo miejsca do tańca. Goście podczas wesela otrzymają wiele smacznych dań ze specjalnie zaprojektowanego Menu weselnego. Cena za organizację przyjęcia zawiera również wiele typowych usług oraz atrakcji weselnych. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i bliższego zapoznania się z naszą ofertą. Zajmujemy się także organizowaniem wielu innych imprez okolicznościowych w Szczecinie. Wszystkie są w najwyższej jakości. Lila Park to gwarancja najlepszej zabawy. Wyprawiamy chrzciny, komunie, studniówki i wiele więcej imprez okolicznościowych w Szczecinie.

  Data dodania: 19 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • sse.lodz.pl - eventy na powietrzu Łódź »

  Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna to spółka skupiająca inwestorów zainteresowanych prężnym rozwojem swoich działalności. Paramy się szeroko rozumianą obsługą inwestorów. Do naszych zadań należy fachowe doradztwo, pomoc publiczna, wydawanie inwestorom zezwoleń na rozpoczęcie działalności gospodarczej w Strefie i również stwarzanie przestrzeni do nawiązywania kontaktów biznesowych z partnerami realizującymi usługi dla inwestorów. Oferujemy działki inwestycyjne, oraz prowadzenie przetargów bądź rokowań na grunty i również nieruchomości objęte statusem Strefy. W celu przyspieszenia ożywienia gospodarczego regionów znajdujących się w ŁSSE umożliwiamy pomoc w postaci zwolnienia z podatku dochodowego uzyskanego z działalności w naszej strefie. Udostępniamy także hale magazynowe z zapleczem socjalnym a oprócz tego biurowym na wynajem. Zapewniamy współpracę z placówkami edukacyjnymi i uczelniami wyższymi. Poprzez aktywną promocję Strefy umożliwiamy nieustanny rozwój działalności.

  Data dodania: 20 01 2019 · szczegóły wpisu »
 • Wirtualne Biuro Wrocław »

  Jeśli potrzebujesz przedstawicielstwa swojej firmy na terenie Unii Europejskiej, tanim rozwią-zaniem okaże się wirtualne biuro we Wrocławiu. Jesteśmy firmą Hit Investment, która od 2010 roku pomaga właścicielom firm nie tylko zorganizować przestrzeń ale także zarejestrować firmę, nadać jej adres siedziby w Polsce i nie tylko. Nasi specjaliści są gotowi zaoferować zarówno wirtualne biuro w Polsce, jak i w pełni wyposażone biura dla małych firm i freelancerów. Cała korespondencja pocztowa (listy, listy polecone i paczki), która dotrze na adres Twojej firmy, będzie, zgodnie z Two-imi instrukcjami, przekazywana na podany przez Ciebie adres lub przechowywana w naszym biurze. Zarządzanie personałem w przeciwieństwie do opcji z samodzielnego prowadzenia działalności biu-rowej, klienci mogą na nas polegać w kwestii naszych pracownikami wirtualnego biura. W ten spo-sób gwarantujemy klientowi wysoki standard świadczonych usług, pozwalając mu skupić się na swoich podstawowych sprawach

  Data dodania: 22 12 2021 · szczegóły wpisu »