Angielski Online

Reklama Google

Strony związane z hasłem 'salon volvo':

 • Autoryzowany Salon Volvo Car Czestochowa »

  Korzystanie z usług autoryzowanego dealera to doskonałe rozwiązanie łączące w sobie jakość samochodów nowych z ceną pojazdów używanych. Autoryzowany dealer Volvo posiada samochody, których stan techniczny został sumiennie zbadany przez wykwalifikowanych diagnostyków. Oferta dealera jest bogata i obfituje zarówno w pojazdy nowsze jak i starsze. Na tle innych samochodów używanych, modele autoryzowanego dealera wyróżniają się nienagannym stanem technicznym i ceną mniejszą w porównaniu z nowymi pojazdami, dzięki czemu są doskonałą opcją dla użytkowników szukających niezawodnych samochodów w przystępnej cenie. Przed zakupem pojazdu możliwe jest umówienie jazdy testowej w celu sprawdzenia samochodu w warunkach drogowych.

  Ofertę autoryzowanych dealerów można znaleźć zarówno na oficjalnej witrynie internetowej Volvo jak i na stronach zaufanych partnerów współpracujących z marką Volvo.

  Data dodania: 22 03 2023 · szczegóły wpisu »
 • Autoryzowany Dealer Volvo »

  Autoryzowany Dealer Volvo to firma, która scala skandynawskie technologie i globalne zapotrzebowania motoryzacyjne. Naturalna elegancja, unikatowa linia i atrakcyjna cena to cechy rozpoznawcze tej firmy. Przez mnóstwo lat zdobywaliśmy zaufanie wśród tysięcy klientów, a ich potrzeby były dla nas inspiracją do stworzenia rozpoznawalnej marki cenionej za komfort prowadzenia i wyróżniający poziom bezpieczeństwa. Teraz i Ty możesz poczuć historię, która wielu zachwyciła.

  wszystkie samochody można dowolnie skonfigurować, dzięki czemu otrzymasz swój dopasowany wariant Volvo. Inteligentne rozwiązania zaskoczą Cię swoim standardem ułatwienia codzienności, a gama hybryd i samochodów elektrycznych realnie przysłuży się w walce o czyste środowisko.

  W naszej ofercie znajdziesz rozbudowaną ofertę modeli Volvo dostępnych na miejscu i na życzenie:

  Nowa grupa hybryd Recharge - Volvo tworzone w trosce o środowisko naturalne: XC90, XC60, XC40 i V90, V60, S90, S60 Recharge Plug-in;
  Pojemne kombi V90 i V60;
  Prestiżowy sedan S90 i S60;
  Wyjątkowy SUV XC90, XC60 i XC40;
  W stu procentach elektryczny kompaktowy SUV XC40.
  Który model Volvo wybierzesz?

  Data dodania: 15 06 2022 · szczegóły wpisu »