Angielski Online

Reklama Google

Strony związane z hasłem 'sklep meblowy':

 • Sklep internetowy meble PR »

  Nasz sklep meblowy wykonuje meble także wedle zamówień klientów chodzi tu o kolor, materiał, czy gabaryty.
  Zamówienia są przyjmowane przez Sprzedawcę za pośrednictwem Sklepu Internetowego.
  Zamówienia w Sklepie Internetowym można składać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu przez cały rok.
  Złożenie Zamówienia polega na wypełnieniu formularza zamówienia w Sklepie Internetowym.
  Zamówienie jest skuteczne, jeśli Klient prawidłowo wypełni formularz zamówienia i prawidłowo poda dane kontaktowe: dokładny adres, na który Zamówienie ma być wysłane, oraz numer telefonu i adres e-mail.
  W wypadku gdy podane dane nie są kompletne, Sprzedawca skontaktuje się z Klientem. Jeśli kontakt z Klientem nie będzie możliwy, Sprzedawca ma prawo do anulowania Zamówienia.
  Klient w procesie składania zamówienia otrzymuje paragon fiskalny lub może wyrazić wolę otrzymania faktury VAT. Dokument zostanie wysłany wraz z przesyłką lub będzie przesłany na adres e-mail Klienta podany w Zamówieniu.
  Po złożeniu przez Klienta skutecznego Zamówienia otrzyma on automatyczną odpowiedź ze sklepu potwierdzającą otrzymanie Zamówienia.
  Realizacja Zamówienia rozpoczyna się po dokonaniu płatności przez Klienta lub, jeśli Klient wybrał opcję płatności przy odbiorze Towaru, od momentu złożenia Zamówienia.
  W wypadku braku zamówionych Towarów w magazynie, Sprzedawca poinformuje Klienta o tym fakcie oraz związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji Zamówienia niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 72 godzin.
  Umowa sprzedaży zawierana jest w języku polskim.
  Sklep Internetowy prowadzi sprzedaż na terenie Polski.

  Data dodania: 10 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • znany internetowy sklep meblowy »

  Nasze przedsiębiorstwo oddało do dyspozycji sklep on-line meblowy, w którym dostaniesz umeblowanie do każdego wielu pomieszczeń w twoim domu. Mamy w ofercie wygodne meble w rozsądnej cenie, a zresztą zapewniamy ich rzetelność wykonania oraz modny design. Nabędziesz u nas meble do salonu, pokoju dziecięcego, sypialni, a także materace, kołdry a oprócz tego poduszki, które będą idealnym dodatkiem do naszych mebli. Prócz tego mamy w ofercie lampy i lustra. Sprzedawane przez nasze przedsiębiorstwo to gwarancja najlepszej klasy umeblowania. Tak aby wyjść Waszym wymaganiom naprzeciw dokładamy również wszelkich starań, żeby rozwiać Państwa wszelkie wątpliwości. W razie pytań służymy profesjonalnym doradztwem. Gwarantujemy fachową obsługę. Namawiamy ciepło do odwiedzenia naszej witryny internetowej.

  Data dodania: 18 04 2021 · szczegóły wpisu »
 • BoConcept Salon Meblowy »

  BoConcept Salon Meblowy to nowatorski salon meblowy w stylu skandynawskim. W ofercie salonu znajduje się: ekskluzywne meble drewniane, meble wypoczynkowe, lampy, meble klasyczne, taras, elementy wykończeniowe i inne. Posiadamy wysokiej jakości materiały i dodatki. Realizujemy meble na zamówienie w zależności od oczekiwań klienta, troszcząc się o funkcjonalne rozwiązanie. Salon BoConcept ukazuje skandynawskie meble i inspiruje najnowszymi kierunkami w dziedzinie nordyckiego stylu i wzornictwa.

  Naszym celem jest to aby kolekcja była wyróżniająca się od pozostałych. Wspomagamy klientów aby nadać ich wnętrzom osobisty charakter za sprawą kompleksowej usłudze projektowania wnętrz, możliwej do skorzystania w salonie bądź w domu. Każde zamówienie wykonujemy w sposób sumienny biorąc pod uwagę gusta klienta. Dzięki naszej ofercie klient może robić zakupy, dobierać wyselekcjonowane produkty.

  Serdecznie zapraszamy do Salonu BoConcept.

  Data dodania: 24 01 2022 · szczegóły wpisu »