Angielski Online

Reklama Google

Strony związane z hasłem 'szkoła językowa':

 • Szkoła językowa w Rudzie Śląskiej »

  Czym się zajmujemy? Jak z powyższego tytułu wynika - nauczaniem języków obcych, w tym głównie języka angielskiego. Nasza oferta skierowana jest to mieszkańców miasta Ruda Śląska oraz pobliskich miejscowości. Nasi kursanci chwalą sobie metodę nauki jaką reprezentuje szkoła English Best, a mianowicie metodę bezpośrednią. Wszystkie zajęcia językowe opierają się na metodzie Direct English będącej nowszym odpowiednikiem Callana. Dzięki dużemu naciskowi na mówienie, uczniowie wynoszą z lekcji naprawdę dużo. Już od pierwszej lekcji komunikują się z lektorem oraz między sobą oczywiście w obcym języku. Choć największą popularnością cieszą się kursy angielskiego, to i inne języki z każdym rokiem rosną na popularności. Niemiecki, rosyjski, włoski czy hiszpański - tych języków możecie uczyć się w Rudzie Śląskiej w sposób najbardziej intuicyjny a co za tym idzie - korzystny.

  Są jednak osoby, którym nasza oferta przypada jak najbardziej do gustu, a ze względu na miejsce za mieszkania nie mogą z niej skorzystać. Dla klientów z całej polski oferujemy lekcje online, które są dobrą alternatywą. Szczegóły znajdą Państwo na stronie firmowej, znajdującej się pod adresem: www. englishbest. pl. Zapraszamy.

  Data dodania: 15 02 2022 · szczegóły wpisu »
 • profesjonalnie angielski Wrocław »

  Nasza szkoła języka angielskiego zlokalizowana jest w samym środku Wrocławia. Za sprawą tego można do nas dojechać z dowolnego miejsca w mieście. Wyróżniamy się niezwykle dobrą jakością nauczania, przez co każdy nas żak będzie znał angielszczyzna bezbłędnie. Między klientów szkoły znajdują się lecz również indywidualne osoby, ale i całe grupy. Oferujemy usługi dla firm u nas w szkole i w siedzibie klienta, na wszystkich możliwych poziomach zaawansowania. Nauka u nas odbywa się w miłej atmosferze, jest przyjemna a oprócz tego urozmaicona, a to dzięki temu, że nasi nauczyciele w pracy korzystają z autentycznych tekstów obcojęzycznych, gazet, nagrań a oprócz tego nowoczesnych podręczników. Dogodne umiejscowienie szkoły sprawia, że po zajęciach można przespacerować się po zabytkowej starówce czy też po prostu pójść na kawę do którejś z licznych kawiarni.

  Data dodania: 22 10 2019 · szczegóły wpisu »