Angielski Online

Reklama Google

Strony związane z hasłem 'Technologie':

 • testuJEZ.pl - rankingi smartfonów i telefonów »

  Potrzebujesz parametrów technicznych telefonów? Czy może chcesz przeczytać aktualności ze świata elektroniki? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi tak, to świetnie trafiłeś. Na tej stronie znajdziesz mnóstwo informacji dotyczących właśnie tych zagadnień. Pomogą Ci one w wyborze odpowiedniego sprzętu, pasującego do Twoich wymagań. Wszystkie recenzje piszemy na podstawie własnych doświadczeń i testów telefonów, więc mamy pewność, że pisane przez nas porady i obserwacje są trafne. Zachęcamy do zapoznania się z kompletną pracą na stronie internetowej. Mamy wielką nadzieje, że nasz blog pomoże Wam kupić najlepsze urządzanie. Testujemy produkty w oparciu o doświadczenie ludzi. Najistotniejsze co możesz wykonać przed zakupem to przeczytać zdanie innych używających tego telefonu w teście długoterminowym.

  Data dodania: 20 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Kiosk multimedialny »

  Videofonika to firma mająca w ofercie, swoje wyroby sięgające daleko w przyszłość. Proponuje zainteresowanym konsumentom na całym świecie nietypowe rozwiązania uwzględniające zastosowania technologii dotykowych i multimedialnych, uwzględniające ich specjalne preferencje. Już w obecnym czasie takie produkty jak nakładki dotykowe V-SKIN czy monitory dotykowe V-SCREENS zobaczyć można w wielu powszechnie dostępnych lokalizacjach takich jak kina, muzea, hotele czy galerie handlowe. Stanowiące ofertę dla bardziej wyrafinowanych nabywców ściany termoaktywne V-Wall o przekątnej nawet do 300”, zmontowane z bezszwowych ekranów LCD, posiadające najczęściej zastosowanie w studiach TV czy na uczelniach, umożliwiają na interaktywność z obrazem dla wielu osób jednocześnie. Wwersji mobilnej ściany te użytkowane są na koncertach, konferencjach, targach, wiecach i różnego rodzaju iventach wywołując trwale zapisane przyżycie. W ofercie firmy Videofonika znajdują się także dotykowe stoły multimedialne V-TABLE czy spełniające role usługowe V-KIOSKI, bardzo oczekiwane w supermarketach, sklepach budowlanych oraz na dworcach i lotniskach jak również w innych miejscach gdzie samoobsługowo jest możliwość zapłacić i wydrukować fakturę, zakupić bilety, dokonać rezerwacji, a nawet samodzielnie zameldować i wymeldować się z hotelu.
  Sugestie projektowe firmy Videofonika, realizowane na całym świecie, to najwyższej wartości wyroby i najnowsze technologie przystosowane do wymogów i możliwości finansowych zainteresowanych nabywców

  Data dodania: 24 01 2022 · szczegóły wpisu »