Angielski Online

Reklama Google

Strony związane z hasłem 'wynajem telebimów':

 • Wynajem telebimów Wrocław »

  Nasza firma, jako producent urządzeń LED, oferuje wynajem telebimów na koncerty. W ramach tej usługi gwarantujemy przewóz urządzeń w profesjonalnych skrzyniach, montaż i demontaż mobilnego stelażu, a także konfigurację urządzeń i obsługę techniczną wydarzenia. Nasza drużyna to grupa doświadczonych ekspertów, którzy błyskawicznie dostarczą Tobie nowe oblicze rozrywki w wysokiej jakości.

  W naszej pracowni tworzymy telebimy mobilne przeznaczone do elastycznego montażu na koncertach. Takie telebimy wymagają elastycznej konstrukcji i specjalnego okablowania, przez wzgląd na charakterystykę masowych wydarzeń. Mobilna konstrukcja jest niezwykle prosta w zamontowaniu i udostępnia możliwość nieograniczonej konfiguracji i szerokiego kąta przechylenia wyświetlacza. Sam telebim do wynajęcia jest urządzeniem bardzo precyzyjnym. Wzbogacony jest w pomocnicze zabezpieczenia przeciwdeszczowe i warstwę ochronną przed promieniami słonecznymi. Łatwy w obsłudze panel umożliwia szybkie sterowanie ustawieniami wyświetlacza i emitowaną treścią. Wyświetlacz wyróżnia wysoka jakość obrazu i niespotykana intensywność barw.

  Możemy Wam zaoferować rzetelny wynajem telebimów na koncerty. Jesteśmy zawsze gotowi, by rozświetlić dla Ciebie wydarzenie milionem kolorów. Możesz zaufać naszemu doświadczeniu!

  Data dodania: 26 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Investtech ekrany LED »

  Celem reklamy jest przyciąganie Klientów. A nic nie zachęca korzystniej niż atrakcyjny obraz czy film, emitowany na wysokiej rozdzielczości wyświetlaczu. Wiele badań wykazuje, że nowoczesne reklamy są atrakcyjniejsze od tych w wersji papierowej. Idealną sposobność prezentacji własnych produktów, czy usług dają nam dziś ekrany LED. W naszej firmie znajdziesz wewnętrzne ledowe i zewnętrzne telebimy o zróżnicowanych właściwościach wyświetlaczy.

  Sprzedaż ekranów LED to nasza największa pasja. Parę lat temu zainteresowaliśmy się tą nowoczesną technologią. Dzisiaj sprzedajemy w każdym roku kilkadziesiąt ekranów LED, całkowicie dopasowanych do oczekiwań naszych Klientów. Sprzedawane przez nas ekrany ledowe są doszlifowane w najmniejszym calu. To bardzo wydajne urządzenia, które emitują widowiskowe efekty wizualne o każdej porze dnia i nocy.

  Jako zaufany producent ekranów LED oferujemy także usługi serwisowe. Ulepszamy działanie ekranów i dokonujemy precyzyjne badania techniczne. Nasi Kontrahenci mogą liczyć na kompleksowy serwis urządzeń, oraz na dokładne, co roczne przeglądy ekranów. Dysponujemy częściami zamiennymi, co powoduje, że usługa serwisowa wykonywana jest w bardzo szybkim tempie.

  Ekrany LED to urządzenia o fantastycznych możliwościach. Używane są nie tylko w trakcie wielkich koncertów, ale także jako narzędzie marketingowe. Oprócz ekranów LED oferujemy także wytrzymałe konstrukcje, jak i komfortowe skrzynie do transportu. W ofercie mamy również bandy LED i urządzenia digital signage. Nowoczesne technologie to nowa jakość Twojego biznesu.

  Data dodania: 20 07 2016 · szczegóły wpisu »