Angielski Online

Reklama Google

KARDIOSYSTEM Przychodnia Sp z o o

KARDIOSYSTEM Przychodnia Sp z o o Centrum Medyczne Kardiosystem to poradnia, która jest obecna od bardzo dawna w Polsce. W czasie 5 lat rozwinęliśmy 3 obiekty, dwie w Warszawie oraz jedną w Białobrzegach.

Nasza oferta zawiera ogromny obszar usług medycznych na najwyższym poziomie a także generalną diagnostykę medyczną. Lekarze zatrudnieni w poradni Kardiosystem to cenieni fachowcy z bogatym doświadczeniem praktycznym czy powszechne osiągnięcia naukowe. Ponieważ na co dzień działają w szpitalu, dlatego też mają dojście do nowoczesnych narzędzi diagnostyki i leczenia. Zaledwie wczesna ocena i właściwa terapia mogą powstrzymać niebezpieczne dla człowieka i życia przewlekłe powikłania.


Przychodnia Kardiosystem to placówka, w którym osoby mogą skorzystać z usług lekarzy takich specjalizacji jak: kardiologia, kardiochirurgia, diabetologia, dietetyka, ginekologia, okulistyka, chirurgia naczyniowa, chirurgia onkologiczna, endokrynologia, neurologia, ortopedia, internista, pulmunologia, dermatologia, urologia, psychologia.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Szczegóły strony www.kardiosystem.pl:

Podlinkuj stronę www.kardiosystem.pl:

KARDIOSYSTEM Przychodnia Sp z o o

Odwiedziny robotów: