Angielski Online

Reklama Google

Przegląd Pomiary Odbiory instalacji elektrycznej Warszawa Marki Ząbki Legionowo Łomianki Wołomin

Przegląd Pomiary Odbiory instalacji elektrycznej Warszawa Marki Ząbki Legionowo Łomianki Wołomin 516 029 188 | Nadzór budowlany | Pomiary elektryczne | Przeglądy instalacji | Pomiary odbiorcze i okresowe 5-letnie | Szeroki zakres badań i pomiarów |
Pomiary elektryczne domu lokalu biura
Wykonujemy przeglądy - pomiary instalacji elektrycznych - wymagane przez prawo budowlane jak również ubezpieczycieli.
Posiadamy profesjonalne i kalibrowane mierniki.
Pomiary powinno się wykonywać co 5 lat, nie warto ryzykować swojego zdrowia, a w przypadku szkody ubezpieczyciel może nie wypłacić odszkodowania!!!

Pozostałe usługi:

Chcąc zapewnić sprawność działania i bezpieczeństwo instalacji elektrycznej, należy regularnie dokonywać jej pomiarów. Warto mieć świadomość, że instalacja działa 24 godziny na dobę przez cały rok, co może wiązać się z ryzkiem jej awarii. Koniecznością jest więc diagnoza jej stanu, jeszcze przed pojawieniem się sygnałów, świadczących o nieprawidłowości w jej pracy.


pomiary ochrony przeciwporażeniowej (skuteczności zerowania),
Pomiary ochrony przed dotykiem pośrednim mają za zadanie sprawdzenie, czy przebywającym w pomieszczeniach ludziom nie grozi porażenie prądem elektrycznym w wyniku dotknięcia metalowych części przewodzących, które mogą znaleźć się pod napięciem na przykład z powodu uszkodzenia izolacji. Pomiary te mają za zadanie sprawdzenie skuteczności zadziałania bezpieczników i wyłączników przez samoczynne wyłączenie zasilania.

Szczegóły strony www.pomiary-elektryczne-warszawa.pl:

Podlinkuj stronę www.pomiary-elektryczne-warszawa.pl:

Przegląd Pomiary Odbiory instalacji elektrycznej Warszawa Marki Ząbki Legionowo Łomianki Wołomin

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 1