Angielski Online

Reklama Google

Strony związane z hasłem 'kancelaria':

 • Odszkodowania Komunikacyjne z OC, Kancelaria Odszkodowawcza z Krakowa »

  Główną specjalizacją Kancelarii Effect jest dochodzenie odszkodowań powypadkowych z OC sprawcy wypadku komunikacyjnego. Zajmujemy się uzyskiwaniem odszkodowań za szkody osobowe (uszczerbek na zdrowiu) i rzeczowe, poniesione we wszelkich wypadkach samochodowych. Każda osoba poszkodowana w takim wypadku (kierowca, pasażer, pieszy, rowerzysta), która zarazem nie jest jego wyłącznym sprawcą, ma bowiem prawo do uzyskania stosownego zadośćuczynienia za doznaną krzywdę oraz odszkodowania za poniesione straty. Wysokość odszkodowania i zadośćuczynienia po wypadku zależy przede wszystkim od odniesionych przez poszkodowanego obrażeń, wpływu wypadku na jego życie i poniesionych kosztów.
  Dzięki nam, przyznane odszkodowanie jest zawsze adekwatne do poniesionej szkody i zwykle kilkukrotnie wyższe od odszkodowania wypłacanego poszkodowanemu występującemu z roszczeniem samodzielnie!

  Data dodania: 24 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat »

  Adwokat, który sprawdzi się w każdej sytuacji. Jestem adwokatem, który respektuje czas i oszczędności swoich Klientów. Specjalizuję się w prawie rodzinnym, w szczególności w rozwodach. Troszczę się o subtelność, błyskawiczność w rozwiązywaniu konfliktów i wygodę moich Klientów. Zapewniam fachowe doradztwo prawne, zastępstwo procesowe, jak i mediacje między osobami prywatnymi, jak i przedsiębiorstwami.
  Jestem prawnikiem z wieloletnim doświadczeniem w zastępowaniu Klientów w sądach powszechnych. Specjalizuję się w realizacji spraw rozwodowych. Na codzień mam do czynienia z wieloma przeszkodami, z jakimi wiąże się ta dość niekomfortowa okoliczność życiowa. Przy każdym zleceniu staram się pojednać rozwodzących się małżonków, zabiegając o ich wspólne dzieci, jak i majątek. Jeśli zależy Ci na dobrym adwokacie rozwodowym, zapewniam Cię, wybór mojej kancelarii to najlepsza decyzja z możliwych.
  W otwartej kilka lat temu kancelarii adwokackiej skumulowałem najskuteczniejszych fachowców w sferze prawa pracy, rodzinnego, a także karnego. Prowadzimy sprawy kilku Klientów miesięcznie. W większości prowadzone przez nas sprawy kończą się zgodnie z planami naszych Klientów. Jesteśmy zatem kompleksową i fachową kancelarią adwokacką radzącą sobie z największymi zadaniami. Dołącz do grupy wielu zadowolonych Kontrahentów. Skorzystaj z doradztwa prawnego lub wynajmij nas w roli swoich zastępców procesowych. Nie zawiedziesz się na naszych umiejętnościach i naszych nowoczesnych metodach pracy.

  Data dodania: 03 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Odszkodowania. Odszkodowania Powypadkowe i Komunikacyjne »

  Główną specjalizacją Kancelarii Effect jest dochodzenie odszkodowań powypadkowych z OC sprawcy wypadku komunikacyjnego. Zajmujemy się uzyskiwaniem odszkodowań za szkody osobowe (uszczerbek na zdrowiu) i rzeczowe, poniesione we wszelkich wypadkach samochodowych. Każda osoba poszkodowana w takim wypadku (kierowca samochodu, pasażer samochodu, kierowca motocykla, pasażer motocykla, potrącony rowerzysta lub potrącony pieszy), która która zarazem nie jest jego wyłącznym sprawcą, ma bowiem prawo do uzyskania stosownego zadośćuczynienia za doznaną krzywdę oraz odszkodowania za poniesione straty.

  Nasi prawnicy posiadają wieloletnie doświadczenie w tego typu sprawach, co daje gwarancję, iż każda sprawa jest prowadzona rzetelnie i skutecznie. Zapewniamy kompleksową obsługę prawną poczynając od zgłoszenia szkody ubezpieczycielowi, zgromadzenia niezbędnych dowodów w sprawie, sporządzania wszelkich pism, po czuwanie nad terminowością wypłaty odszkodowania. W razie konieczności poprowadzimy Państwa sprawę na etapie sądowym, zapewniając profesjonalnego pełnomocnika oraz bezpłatne zastępstwo procesowe. Również na tym etapie postępowania mogą Państwo liczyć na kompleksową obsługę prawną. Sporządzamy w tym zakresie wszelkie pisma procesowe, zapewniamy zastępstwo na rozprawach sądowych oraz aktywnie monitorujemy przebieg sprawy. Prowadzenie spraw przez doświadczonych prawników oraz indywidualne podejście do każdej sprawy, gwarantuje wysoką jakość naszych działań.

  Data dodania: 17 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Łódź »

  Masz problem z odszkodowaniem za błąd lekarski? Chcesz się rozwieść? A może potrzebujesz kogoś, kto ustali Twoje alimenty? Adwokat Anna Janicka będzie reprezentować Cię przed urzędami, prokuratorami, sądami i pozostałymi organami państwowymi. Na swej stronie posiada także możliwość udzielenia e-porady. W ten sposób będziecie mogli sprawdzić czy Was problem należy skonsultować na żywo, czy też można go załatwić bez pomocy osób trzecich. Zapraszamy serdecznie do kontaktu.Wieloletnie doświadczenie, indywidualne podejście do każdej sprawy i wysoka kultura osobista sprawia, że Wasza sprawa znajdzie się w odpowiednich rękach. Rękach Anny Janickiej. to specjalistka od rozwodów i odszkodowań, zapewni Państwu wsparcie w najtrudniejszych aspektach prawnych. Jej kancelaria mieści się w centrum Łodzi, na najbardziej prestiżowej ulicy miasta. Jej usługi gwarantują otrzymanie konkretnych i pomocnych porad. Do tego możecie być pewni, że zostaniecie potraktowani z szacunkiem i Wasz problem nie będzie analizowany powierzchownie. Anna Janicka do każdej sprawy podchodzi indywidualnie i stara się ze wszystkich sił, by rozwiązać dany problem.

  Data dodania: 15 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Szczecin »

  Kancelaria adwokacka Ernest Karkosza oferuje szeroko pojętą pomoc związaną z prawem. Może to być na przykład: prawo karne, prawo cywilne, odszkodowania, pomoc frankowiczom, roszczenia z umów polisolokat, ochrona dóbr osobistych, prawo rodzinne i rozwody, prawo spadkowe oraz obsługa prawna. Usługi, jakie oferuje adwokat kierowane są zarówno do Klientów indywidualnych oraz do przedsiębiorców. Adwokat Karkosza udzieli w pełni profesjonalnego wsparcia w wielu aspektach z natury prawa. Do każdej sprawy podchodzi indywidualnie i zawsze dba o jak najlepsze reprezentowane Klienta. Kancelaria poleca wizytę na swojej stronie internetowej i w razie potrzeby prosi o kontakt mailowy lub telefoniczny. Z pewnością uda się rozwiązać Państwa sprawę pomyślnie.

  Data dodania: 24 10 2019 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Warszawa Mokotów »

  Niezależnie od tego czy oskarżony w sprawie człowiek jest winny, czy też nie, każdy zasługuje na odpowiednie traktowanie. Szacunek i należyte podejście do ludzi to bardzo ważna cecha, którą musi posiadać dobry adwokat warszawa mokotów. To prawda, że czasem gardzimy niektórymi ludzkimi uczynkami, nie wyobrażamy sobie jak prawnicy mogą bronić zbrodniarzy, ale taka jest ich praca i muszą się z niej wywiązywać. Dobry prawnik musi umieć oddzielać życie prywatne od zawodowego. Jego osobiste spostrzeżenia i zdania na poszczególne tematy nie mogą mieć wpływu na profesjonalne wykonywanie usług dla swoich klientów. Nie jest to z pewnością łatwe, a początki bywają szczególnie trudne, dlatego nie każdy nadaje się do wykonywania tego zawodu. O tym, jaki powinien być prawdziwy i profesjonalny adwokat dowiecie się z tej strony, na którą zapraszamy.

  Data dodania: 08 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Duraj Reck - Radca prawny Katowice »

  Kim jesteśmy? Zesopłem sprawdzonych w boju prawników, w tym adwokatów i radców prawnych. Będziesz działać z pewnymi doradcami podatkowymi, biegłymi rewidentami, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, a także wykładowcami. Działamy z renomowanymi zagranicznymi kancelariami prawnymi. To właśnie Katowicka Kancelaria Adwokacka Duraj Reck i Partnerzy.
  Nie jesteśmy kolekcjonerami wiedzy, lecz jej użytkownikami. Duraj Reck to sprawdzony radca prawny Katowice.
  Katowicka Kancelaria Duraj Reck i Partnerzy to zespoły zarządzane przez doświadczonych prawników, dedykowane licznym sektorom oraz obszarom prawa.
  Dzięki takiemu podejściu zapewniamy naszym pracownikom możliwość współpracy przy różnorodnych projektach, co owocuje wymianą wiedzy i zdobywaniem praktycznych umiejętności.

  W pracy kierujemy się otwartością w komunikacji, wzajemnym szacunkiem oraz nastawieniem na ciągły rozwój i poszukiwanie wyzwań. Jesteśmy dumni z zespołu, jaki tworzymy – doświadczonego, ale wciąż pełnego pasji.

  Data dodania: 04 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Wezwanie do zapłaty - Online-Kancelaria.pl »

  Strona poświęcona wezwaniu do zapłaty. Na naszej stronie znajdziesz skuteczne wzór wezwania do zapłaty faktury. Wzór dostępny jest do ściągnięcia w pliku: pdf, docx, rtf, doc. Dodatkowo jako jedyni za pośrednictwem naszego serwisu dajemy możliwość, bezpłatnego wygenerowania wezwania do zapłaty faktury VAT.

  Jak napisać skuteczne wezwanie do zapłaty. Cała strona poświęcona tematyce wezwania do zapłaty faktury. W serwisie pobierzesz za nieodpłatnie wzory wezwań do zapłaty. Dowiesz się jak dochodzić swojej należności przed sądem. Zrealizujesz prawidłowo i profesjonalnie przedsądowo wezwanie do zapłaty. Wezwanie do zapłaty to najprostsza forma skutecznego dochodzenia należności. Odzyskaj swoje pieniądze. Na stronie znajdziesz także ciekawe wpisy. Dowiesz się jak: napisać wezwanie do zapłaty, poprawnie nadać wezwanie do zapłat faktury, skapitalizować odsetki. Poznasz najczęstsze błędy popełniane przez wierzycieli, ale przede wszystkim znajdziesz skuteczne i merytoryczne wzory pism, przydatne do odzyskania wierzytelności. Udostępniamy wzory wezwania do zapłaty faktury VAT.

  Jesteśmy Kancelarią Adwokacką z Wrocławia. Podejmujemy się reprezentacji na terenie całego kraju. Od naszej Kancelarii uzyskają Państwo pomoc w sprawie: niezapłaconego czynszu, niewypłaconego wynagrodzenia, niezapłaconej faktury, nierzetelnie wykonanej usługi, odprawy, różnego typu odszkodowań, ubezpieczeń, niezrealizowanej umowy, bezumownego korzystania z nieruchomości, nierozliczonego zachowku, braku płatności z weksla. Świadczymy usługi najwyższej jakości. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na szybkie i sprawne odzyskanie należności. Nasi eksperci pomagają i zapewniają skuteczną pomoc i sprawną obsługę.

  Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Naszym drugim atutem jest niska cena świadczonych usług. Jest ona efektem tego, że doskonale znamy się na tym czym się zajmujemy.

  Skontaktuj się z nami.

  Data dodania: 23 06 2019 · szczegóły wpisu »
 • Online Kancelaria - Kancelaria Adwokacka Adwokat Jarosław Pęciak »

  Zajmujemy się odzyskiwaniem i pozyskiwaniem należności. Doradzamy jak chronić firmę, przed nierzetelnymi kontrahentami. Gwarantujemy prawne bezpieczeństwo. Porady online. Kancelaria Adwokacka Adwokat Jarosław Pęciak z Wrocławia. Jesteśmy Kancelarią Adwokacką z Wrocławia. Reprezentujemy klientów na terenie całego kraju. Od naszej Kancelarii uzyskają Państwo pomoc w sprawie: ubezpieczeń, niezapłaconej faktury, odprawy, nierozliczonego zachowku, niezapłaconego czynszu, niewypłaconego wynagrodzenia, nierzetelnie wykonanej usługi, niezrealizowanej umowy, różnego typu odszkodowań, bezumownego korzystania z nieruchomości, braku płatności z weksla. Świadczymy usługi najwyższej jakości. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na szybkie i sprawne odzyskanie należności. Dochodzimy należności szybko i sprawne.

  Usługi prawnicze oferowane przez naszą Kancelarię Adwokacką z pewnością okażą się pomocne i sprawią, że sprawa zostanie zrealizowana w najkrótszym terminie. Gwarantujemy profesjonalne usługi oraz indywidualne podejście do każdej sprawy.

  Poradź się specjalistów.

  Data dodania: 23 06 2019 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria D2D GROUP »

  D2D GROUP to kancelaria prawno-finansowa specjalizująca się w upadłości konsumenckiej oraz upadłości przedsiębiorstw. Działamy na terenie całego kraju, działając z najlepszymi adwokatami i radcami prawnymi. Nasi pracownicy mają duże doświadczenie w postępowaniu cywilnym oraz karnym, przed Urzędami Administracji Państwowej, Urzędami Administracji Samorządowej i innymi jednostkami. Nasza kancelaria charakteryzuje się wszechstronnym spektrum działania zarówno dla klientów fizycznych, jak i firm. Świadczymy usługi prawne, w których mieszczą się takie problemy jak: postępowanie naprawcze, odszkodowania, obrót udziałami spółek, postępowanie naprawcze, itd. Gwarantujemy rzetelne wykonywanie zlecenia, fachową poradę i pomoc w rozwiązaniu sprawy na każdym etapie postępowania. Prowadzimy również porady prawne online, jak i na miejscu w biurze. Dbamy o wysoką jakość naszych usług, dlatego w specjalnych sytuacjach możliwy jest przyjazd naszego pracownika do klienta.

  Data dodania: 20 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • Odwołanie od decyzji ubezpieczyciela - Online-Kancelaria.pl »

  Strona poświęcona odwołaniu od decyzji ubezpieczyciela. Pobierzesz tu nieodpłatny wzór odwołania od decyzji zakładu ubezpieczeń. Wzory można ściągnąć w pliku: docx, rtf, pdf, doc. Dodatkowo jako jedyni na naszej stronie dajemy możliwość, nieodpłatnego wygenerowania odwołania od decyzji.

  W serwisie znajdziesz również przydatne wpisy o tym jak dochodzić: odszkodowania, renty, zadośćuczynienia. Dowiesz się jak: zgłosić szkodę, prowadzić postępowanie likwidacyjne, negocjować. Znajdziesz najpowszechniejsze argumenty odmowne towarzystw ubezpieczeń, ale przede wszystkim znajdziesz skuteczne i rzeczowe wzory pism, przydatne do uzyskania najwyższego odszkodowania. Prezentujemy wzory odwołań od decyzji największych zakładów ubezpieczeniowych takich jak: Warta, PZU, Generali, Link4, Interrisk, Uniqa, Proama, Ergo Hestia. Napisz skuteczne odwołanie od decyzji ubezpieczyciela.

  Jesteśmy Kancelarią Adwokacką z Wrocławia. Reprezentujemy klientów na terenie całego kraju. Przykładowe świadczenia jakie realizujemy to: odszkodowanie na wypadek śmierci lub za uszczerbek na zdrowiu, a także wszelkiego rodzaju zadośćuczynienia i renty odszkodowawcze, wypadek w pracy, odszkodowanie za wypadek komunikacyjny. Z naszej oferty mogą skorzystać: kierowcy samochodów, pasażerowie, motocykliści, rowerzyści, piesi. Bogate doświadczenie pozwoliło oprzeć się na skutecznym modelu uzyskiwania wysokiego odszkodowania za wypadek drogowy czy wypadek przy pracy. Dochodzimy wysokich odszkodowań i zadośćuczynienia. Zapewniamy pomoc i obsługę prawną zarówno na etapie negocjacji z ubezpieczycielem jak i w postępowaniu przed sądem. Usługi prawnicze oferowane przez naszą Kancelarię Adwokacką z pewnością okażą się pomocne i sprawią, że sprawa zostanie zrealizowana w najkrótszym terminie. Nie pobieramy opłat wstępnych, nasze prowizje należą do najniższych na rynku i są pobierane po uzyskaniu odszkodowania.

  Data dodania: 23 06 2019 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat a jego praca »

  Taka osoba może przydać nam się wtedy, gdy np. zostaliśmy poszkodowani w przypadku samochodowym i chcemy iść do sądu walczyć ze sprawcą zdarzenia. Właśnie z tego względu przynajmniej w teorii o dużo lepszą opcją jest szukanie adwokata w Internecie – przede wszystkim zaoszczędzimy nasz czas. W dzisiejszych czasach, gdy w zasadzie każdy z nas ma nielimitowany dostęp do Internetu na pewno należałoby z niego korzystać w jak największym stopniu. Jeżeli odnajdziemy bloga o tematyce prawniczej w sieci wtedy na pewno dowiemy się na co konkretnie pożądane byłoby zwracać spostrzeżenie poszukując takiej osoby. Okazuje się, że można sobie ułatwić dużo rzeczy – trzeba tylko umieć korzystać umiejętnie. Jeżeli z kolei jest nam potrzebny adwokat, bo chcemy wziąć rozwód to idealnym rozwiązaniem może okazać się wpisanie w przeglądarkę czegoś takiego jak adwokat kielce rozwody i zapewne również odnajdziemy taką osobę. Jednym z pretekstów, dla którego warto na pewno jest szukanie adwokata kielce sprawy karne.

  Data dodania: 16 11 2022 · szczegóły wpisu »
 • Katowicka Kancelaria Notarialna Agnieszki Mikołajczyk »

  Kancelaria Notarialna z Katowic, świadczy swoim klientom czynności prawne na najwyższym poziomie. Dla nas relacja z klientem i wzajemne zaufanie są ważne w naszej codziennej pracy. Naszym klientom oferujemy wiedzę, rzetelność i doświadczenie, oraz indywidualne podejście do każdej sprawy. Kancelaria Notarialna Agnieszki Mikołajczyk zlokalizowana jest w centrum Katowic. Kancelaria świadczy czynności notarialne, jak np: sporządzanie aktów notarialnych, sprzedaż lokali, zakładanie spółek, sporządzanie testamentów, ustanawianie hipotek, poświadczenia np. zgodności odpisu, sporządzanie intercyzy majątkowej, testamentu itp.. Mając na uwadze jak dużym zaufaniem obdarzacie Państwo nasz zawód zawsze wykonujemy naszą pracę na najwyższym możliwym poziomie.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 21 01 2023 · szczegóły wpisu »
 • adwokatdlakazdego.pl »


  Dobry adwokat Kielce może udzielić wysokiej jakości porad prawnych, reprezentować nas w sądzie lub pomóc w pracach przygotowawczych. Możemy zostać skazani za złamanie prawa, nawet nie wiedząc, że zrobiliśmy coś złego. Nasz prawnik prowadzi naszą sprawę krok po kroku, w zależności od tego, czego poszukujemy. Każdego dnia mamy do czynienia z prawami, natomiast większość ludzi nie jest ich świadoma i nie traktuje ich poważnie. Adwokat kielce odszkodowania może pomóc ofiarom wypadków uzyskać zadośćuczynienie. Do kancelarii prawniczej możemy zgłosić się z różnymi problemami. Wiemy, iż nie zawsze możemy wygrać sprawę w sądzie, natomiast nasz prawnik może nam pomóc jak najlepiej. Przepisy dotyczące postępowania przestępczego mogą skutkować mniejszymi wyrokami. Jeżeli mieliśmy wypadek, musimy wynająć kancelarię prawną. Nie musimy jednak korzystać z kancelarii prawnej w naszym mieście; możemy skontaktować się z prawnikiem poza naszym województwem lub miastem. Możemy również zostać wykorzystani przez różne osoby i ulec wypadkowi samochodowemu.

  Data dodania: 16 08 2022 · szczegóły wpisu »
 • wkielcachadwokat.pl »


  Wszystko, co związane odszkodowaniami i zadośćuczynieniem zalicza się do spraw cywilnych. Właśnie do kogoś takiego trzeba się będzie zgłosić, a przekonamy się jak mnóstwo na takiej współpracy zyskamy. Przekonamy się, iż można uzyskać tylko porady, ale jeżeli trzeba to adwokat pójdzie z naszą sprawą do sądu. Może to być nawet Sąd Najwyższy. Niesłychanie dobrze przygotowany adwokat z Kielc od spraw cywilnych posiada niezwykle spore doświadczenie, zatem jest w stanie nam niezmiernie szybko ze wszystkim pomóc. Dla specjalisty od prawa nie ma znaczenia gdzie i jak niemniej jednak znaczące jest to, aby jego klient był w stu procentach zadowolony. Jeśli mieliśmy wypadek komunikacyjny i odszkodowanie jest zaniżone to bez pomocy adwokata nie uda się niczego tutaj uzyskać. Spraw jest niesłychanie sporo i jeżeli nie jesteśmy pewni, do których kategorii się zaliczają to nie pozostaje nam nic innego jak zgłosić się do najlepszego adwokata w Kielcach, który nam pomoże. Jeśli sprawy dotyczą służebności albo współwłasności gruntów to zarówno adwokat jest nam niezbędny.

  Data dodania: 08 01 2022 · szczegóły wpisu »
 • TU Pomoc Prawna »


  Na pewno kancelaria adwokacka w Kielcach będzie w stanie nam tutaj doradzić. Sytuacje są bardzo różne, wobec tego trzeba wiedzieć, czego się spodziewać i które są szanse. To bardzo znaczące, aby zrobić to w pełni profesjonalnie. Dobrze przygotowany adwokat z Kielc od rozwodów wie o tym wszystko. Każda sprawa będzie omawiana indywidualnie. To jest klucz do naszego sukcesu, zatem należałoby zgłosić się do kogoś, kto takie czynności wykonuje, na co dzień. Ma na to wpływ sporo czynników, zatem należałoby znaleźć takie rozwiązanie, jakie akurat w naszym wypadku będzie najlepsze. Wówczas będziemy mogli spokojnie czekać na efekty końcowe. Uzyska wówczas doświadczoną pomoc. Czas oczekiwania na rozwód może być niesłychanie zróżnicowany, zatem jeżeli ktoś jest już na ten krok zdecydowany to powinien jak najszybciej zgłosić się do kancelarii adwokackiej. Zanim złożymy papiery rozwodowe do sądu warto porozmawiać o tym z adwokatem. Jeśli zdecydujemy się na współpracę z kancelarią to po ich stronie będzie napisać pozew rozwodowy.

  Data dodania: 13 02 2023 · szczegóły wpisu »