Angielski Online

Reklama Google

Strony związane z hasłem 'organizacja imprez':

 • https://www.jumpres.pl/ »

  Naszą główną działalność skupiamy na profesjonalnym podejściu do organizacji studniówek. Jesteśmy młodzi, rozumiemy potrzeby naszych klientów. Innowacyjne pomysły i indywidualne podejście do projektów to coś, co wyróżnia naszą pracę. Wybierając naszą firmę nie trzeba martwić się o lokal, formalności, dodatkowe atrakcje i zadowolenie wszystkich.

  Nasze imprezy zawsze kończą się sukcesem, bo naprawdę lubimy to, co robimy! Co najważniejsze - nie zamykamy się w sztywne ramy, jesteśmy otwarci i gotowi na nowe wyzwania. Podobno tworzymy najlepsze imprezy w Polsce!
  Studniówka w 5 krokach?
  Zobacz, jakie to proste!

  1. Spotkaj się z Nami i odkryj Nasze możliwości.
  2. Wspólnie ustalmy budżet i podejmijmy najważniejsze decyzje.
  3. Podpisz umowę, by mieć gwarancję, że wszystko będzie
  perfekcyjnie wykonane.
  4. Dzięki specjalnemu systemowi ankiet pozwól wybrać swoim
  dzieciom szczegóły imprezy.
  5. Ciesz się dobrze zorganizowaną studniówką, na której niczego
  nie zabraknie.

  Data dodania: 09 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • Organizacja imprez rodzinnych Brzesko »

  Szyszkarnia to urokliwe miejsce, gdzie możecie zjeść wspaniałe posiłki, jak również zanocować. Mamy nadzieję, że w tej chwili niedługo spotkamy się w zabytkowych i również historycznych wnętrzach naszego XIX pałacu, który jest w zasadzie pięknym miejscem. Jeśli będziecie w dłuższej trasie, to zatrzymajcie się u nas na chwilę na posiłek. Szczycimy się kuchnią tradycyjną a oprócz tego europejską. Nad przyrządzeniem wszystkich potraw czuwają nasi najlepsi Szefowie Kuchni, którzy w gotowanie wkładają całe swoje serce a oprócz tego zaangażowanie. Noclegi Brzesko w naszym pałacu dostępne są dla wszystkich gości. Mamy kilkanaście pokoi jedno a oprócz tego dwuosobowych z pełnym węzłem sanitarnym. Dla z większym natężeniem wymagających gości mamy najwyższy a także bardzo szykowny apartament, który jest idealną propozycją także dla Młodych Par.

  Data dodania: 27 10 2019 · szczegóły wpisu »