Angielski Online

Reklama Google

Strony związane z hasłem 'pneumatyka':

 • Pneumat System - pneumatyka siłowa, przemysłowa »

  W naszej renomowanej hurtowni pneumatycznej znajdziesz m. in. :
  1. Łączniki rur stalowych, aluminiowych itp. Oferujemy łączniki rurowe ze stali ocynkowanej jak i nierdzewnej. Łączniki rur dostępne są w postaci przyłączek, łączników, kolanek, trójników, redukcji, pierścieni, nakrętek itd. Każdy łącznik posiada pierścień zacinający i zgodny jest z normą DIN2353.
  2. Profesjonalne bębny na węże. Wózek na wąż dostępny jest w wersji na kółkach jak i naściennej do przymocowania. Każdy bęben na wąż ciśnieniowy jest wykonany z trwałego mosiądzu. Wózek do zwijania węża może jest przygotowany na następujące długości przewodu: 40, 50, 80 metrów. Wszystkie wózki na węże kupić można przez nasz sklep internetowy, lecz zachęcamy do kontaktu osobistego - służymy pomocą w zakresie ich doboru. Bębny sprawdzą się w przemyśle, ogrodnictwie, warsztacie.
  3. Przyciski sterownicze do maszyn przemysłowych, a dokładniej do ich paneli operatorskich. W ofercie posiadamy przełącznik obrotowy 2 pozycyjny, 3 pozycyjny, wyłącznik awaryjny typu grzybek, przyciski bistabilne itd. Oprócz samych przycisków w naszym asortymencie klienci znajdą również szereg zaworów i elektrozaworów stosowanych w systemach operacyjnych na produkcji.
  Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 09 05 2018 · szczegóły wpisu »